Sokol Trnávka 1:4 Kamenná Horka
Sokol nezvládl další utání a připsal si na konto sedmou prohru v řadě, tentokrát 1:4 s Kamennou Horkou.

První velkou příležitost měl Sokol v 6. minutě, Továrek ovšem z přímého kopu trefil pouze spojnici tyče a břevna. Hosté se dostali do první šance v 15. minutě a bohužel to skončilo brankou – 0:1. O 6 minut později musel zasahovat Skočovský při dalším pokusu Horky. Ve 26. minutě pálil E. Konečný, o pár čísel však branku přestřelil. 6 minut před poločasem přidali hosté po chybě druhý gól. Před poločasem se ještě dostal do šance Sokol po centru Kumstýře, na skóre 0:2 se ale nic nezměnilo.
Pár minut po změně stran přišla další chyba Trnávky, kterou potrestal trefou do prázdné brány Juřík. O 2 minuty později upravil na 1:3 Kolář a vykřesal pro Trnávku ještě nějakou šanci. Po hodině hry skončil těsně vedle brány další přímý kop Továrka. V 66. minutě uviděl gólman Skočovský červenou kartu za hru rukou mimo vápno a Sokol musel utkání dohrát v deseti. Do brány se postavil místo něj E. Konečný a po pár minutách musel vytáhnout dva dobré zákroky proti dalším šancím hostů. V 80. minutě centroval před branku Horky Šteffek, tam však nikdo nebyl. Následnou šanci gólman zlikvidoval. Smutnou tečku za duelem udělal opět vlastní gól, když po rohovém kopu hostů zavěsil do vlastní brány hlavou Kolář.

Trnávce patří po další prohře předposlední 13. místo Okresního přeboru a nutno dodat, že oproti některým jiným prohrám, které byly nezasloužené (Mladějov, Březová) to s takovým množstvím chyb a výkonem opravdu nepůjde…

Góly: Trnávka – Kolář; K. Horka – Juřík 2x, Švec, Bureš
Rozhodčí: Pokorný, Brychta, Machourek

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský (č. k.), Šteffek, Továrek (žl. k.), Janík (Ševčík), Kumstýř, Kolář, Šašinka, Král, Randula, Stenzl, E. Konečný
Kamenná Horka – Fadrný, Nekvinda, Skalický, Letocha, Kučírek, Mach (žl. k.), Gregor, Richter (Novák), Švec (Bureš), Juřík (Jurenka), Nedoma
Trnávka vs. Kamenná Horka
Další fotky z utkání s Kamennou Horkou najdete najdete ZDE.

Žáci porazili doma Sebranice vysoko 7:0.

Vydáno 30 Sep 2018 - Sokol

by Bogo @ 02 Oct 2018 10:52 am
To snad nemá ani cenu,pořád se opakovat.
Myslíte,že je ve vašich silách něco na tomto hrozném projevu změnit,nebo to už v klidu do toho pralesa dokopem? Bogo
P.S. Třeba si to tady někdo přečte.