Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Jaroměřice 4:1 Sokol Trnávka
Trnávečtí fotbalisté promarnili slibně se vyvíjející utkání v Jaroměřicích, ve kterém v poločase vedli 1:0 a nakonec prohráli 1:4.

Po několika úvodních minutách dostali domácí možnost zahrávat 7 rohových kopů po sobě, nic z nich však nevytěžili. V 16. minutě se dostal do šance Sokol, nakonec ale k zakončení vůbec nedošlo. Následovaly dva nepřesné pokusy Jaroměřic. Při Trnávce stálo štěstí ve 36. minutě, když se míč po střele odrážel od tyče směrem do brány, díky E. Konečnému ale nakonec v síti neskončil. Minutu před poločasovým hvizdem rozjásal trnávecké fanoušky svou první trefou mezi dospělými Ševčík0:1.
Hned po změně stran pálil Makrlík, jeho pokus ovšem skončil kousek nad bránou. Trnávka se bohužel z vedení neradovala příliš dlouho a již po osmi minutách druhé půle domácí srovnali. V 64. minut pak strhli vedení na svoji stranu – 2:1. V 70. minutě musel E. Konečný opět zasahovat, tentokrát ale skvěle. 11 minut před koncem zápasu uviděl Kolínský druhou žlutou kartu za řeči a musel předčasně do sprchy. Jaroměřice přesilovky využily velmi rychle a v 83. minutě vedly už 3:1. Nezvládnutý konec utkání podtrhl v 88. minutě ještě nešťastným vlastním gólem Neubauer, kterého nastřelil E. Konečný, což byla hořká tečka za tímto derby.

Trnávka klesla na předposlední 13. místo Okresního přeboru. Příště doma vyzve Kamennou Horku, kterou již nutně potřebuje porazit.

Góly: Jaroměřice – Švec 2x, Batelka; Trnávka – Ševčík, Neubauer (vl. g.)
Žluté karty: 2 – 5
Červené karty: 0 – 1
Rozhodčí: Odehnal, Vykopal, Kabát