Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Sokol Trnávka 1:2 Opatov
Fotbalistům Sokola Městečka Trnávky již poněkolikáté nevyšel úvod utkání, kdy rychle inkasovali a nakonec prohráli s Opatovem 1:2.

Minulý týden Sokol dostal branku hned po rozehrávce, tentokát musel gólman lovit míč ze sítě ve 2. minutě po odrazu od tyče. V 11. minutě mířil hodně vedle Makrlík. Následně zahrozil Opatov, trnávecký gólman byl ale v pozoru. Po půlhodině hry měl dobrou příležitost Stenzl, brankář ale jeho střelu chytil. Na druhé straně skončil nad bránou pokus hostů. Ve 37. minutě se dostal Sokol do šance po rohovém kopu, nic z ní ale nevytěžil. Před poločasem ještě prověřil Opatov pozornost gólmana, ale ten si s tím poradil. Do kabin šla tedy Trnávka s jednobrankovým mankem.
Po změně stran se bohužel na gól opět nečekalo dlouho a po 4 minutách Opatov zvýšil svůj náskok na rozdíl dvou branek. V 52. minutě prověřil brankáře hostů Randula. V 69. minutě odpískal rozhodčí penaltu pro Trnávku za faul v pokutovém území. Du. Továrek ji s přehledem proměnil a dostal svůj tým opět do kontaktu. O 2 minuty později mohl vyrovnat hlavou Makrlík, jeho pokus však skončil kousek vedle branky. V 81. minutě přišla šance Stenzla, vytěžil z ní ovšem pouze rohový kop. Po rohu hlavičkoval Šašinka, gólman si to ale pohlídal. V nastaveném čase ještě zkusil štěstí z přímého kopu Makrlíkbranku ale nevstřelil, a tak si Sokol připsal na konto těsnou prohru 1:2.

Po prohře Trnávka klesla v tabulce na 12. místo. Příště čeká hráče derby v Jaroměřicích.

Góly: Trnávka – Du. Továrek (pen.); Opatov – Kalánek, Vostřel
Rozhodčí: Kunc, Pokorný, Štusák

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Šteffek, Makrlík, Michalčák, Neubauer (Du. Továrek), Randula, Král (E. Konečný), Janík (Šašinka), Kolář, Stenzl, Kolínský
Opatov – Šenkýř, Popelka, Petruň, Cimburek, Lustyk, Křivka, Paar, Zeman, Sedlák (Kroupa), Kalánek, Vostřel
 Trnávka vs. Opatov
Další fotky z duelu s Opatovem najdete ZDE.

Penalta Dušana Továrka na 1:2

Vydáno 17 Sep 2018 - Sokol