Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Pohár - Sokol Trnávka 0:2 Jevíčko
Trnávka odehrála ve středu doma 2. kolo poháru, ve kterém podlehla 0:2 Jevíčku, když o výsledku utkání rozhodlo prvních 18 minut.

Trnávka opět zaspala začátek utkání, což potrestal v 10. minutě Goš a poslal Jevíčko do vedení. O 8 minut později zvýšil stejný hráč po chybě Sokola na 0:2. Po půl hodině hry zahrával Továrek přímý kop, gólman však míč vyrazil na roh. Ve 37. minutě přišla další šance Trnávky, míč ovšem v brance neskončil. Před poločasem ještě zkusil štěstí Král, neměl ale přesnou mušku, a tak šly týmy do kabin za stavu 0:2.
Po změně stran se Trnávka trochu vzchopila. První větší šanci však měli opět hosté, při které tentokrát dobře zasáhl Hensl. V 65. minutě skončila nad bránou střela Továrka. Do slibné pozice se dostal v 72. minutě Makrlík, jenže střela mu vůbec nesedla a šla hodně mimo. Skóre se nezměnilo ani 10 minut před koncem po pěkné ráně Jevíčka, a tak utkání skončilo pro Sokol prohrou 0:2.

Po prohře tedy Trnávka z poháru vypadává. O víkendu hráče čeká těžký duel v Mladějově.

Góly: Jevíčko - Goš 2x
Žluté karty: 0 – 0
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Havránek, Kabát, Grulich