Trnávka podlehla v přípravném utkání 2:3 béčku Třebové
V sobotu odehráli muži Sokola Městečka Trnávky ve Starém Městě přátelský zápas s béčkem Moravské Třebové.

Trnávka nevstoupila do utkání nejlépe, čehož využila Třebová v 10. minutě a s pomocí tyče se ujala vedení 1:0. O 5 minut později vyrovnal pěknou trefou Kolínský - 1:1. Další pokusy Stenzla, Kolínského a Janíka se nevešly mezi tři tyče, a tak ve 40. minutě udeřila opět Třebová a stanovila poločasové skóre na 2:1.
Ve druhé půli zprvu moc šancí vidět nebylo. Až v 73. minutě dobře zasáhl Hensl při střele Třebové. Posledních 15 minut dohrával Sokol vinou dvou zranění v deseti a toho využilo béčko 5 minut před koncem zápasu po rohovém kopu - 3:1. Následně ovšem Trnávka dokázala snížit na rozdíl jedné branky, když se po rohu Stenzla a přihrávce Koláře trefil podruhé Kolínský. Vyrovnat už ale Sokol nedokázal, a tak zápas skončil výhrou Třebové 3:2.

Bohužel prohra netrápí tolik jako fakt, že Kumstýř a Ševčík nedohráli kvůli zranění. Příští týden čeká hráče pohárový zápas s Březovou.

Góly Trnávky - Kolínský 2x

Sestava Trnávky - Hensl, Kumstýř, Do. Továrek, Randula, Janík, Kleveta, Kolář, Král, Stenzl, Ševčík (Du. Továrek), Kolínský
Třebová B vs. Trnávka
Další fotky z přáteláku s béčkem Třebové najdete ZDE.

Góly Kolínského na 3:2

Vydáno 29 Jul 2018 - Sokol