Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Jaroměřice 1:0 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky prohráli v neděli 0:1 derby v Jaroměřicích a stále nemají 100% jistotu udržení v Okresním přeboru.

První větší šanci měli domácí, Skočovský si s ní ale poradil. V 10. minutě se ocitl sám před gólmanem Šašinka, jenže šance jako by se zalekl a ani nevystřelil. O 2 minuty později chyběl Stenzlovi krok, aby se dostal k zakončení.. Ve 26. minutě měl Sokol štěstí, když Jaroměřice nastřelily tyč a při dorážce dobře zareagoval Skočovský. Těsně před poločasem zlikvidoval Skočovský další šanci domácích, a tak první půlka gól nepřinesla.
Po změně stran vypálil Kolář, chyběla mu však přesnější muška. Po hodině hry musel opět zasahovat Skočovský. Následně se dostal do dobré pozice Kolínský, branku z ní ovšem nevytěžil, a tak v 65. minutě uděřili po chybě Sokola domácí a ujali se vedení 1:0. Poté ještě vystřelil 2x Makrlík, míč ale v síti neskončil, a tak Trnávka prohrála těsně 0:1.

Své duely prohráli i nejbližší soupeři Trnávky, a tak Sokol zůstává i 3 zápasy před koncem sezóny na 11. místě Okresního přeboru. Nyní čeká doma Trnávku duel s Morašicemi.

Góly: Jaroměřice - Vacula
Rozhodčí: Šenkýř, Kunc, Kaplan

Jaroměřice – Továrek, Jakab (M. Valenta), J. Valenta, Gecl, Švec, Hrbata, Seidl (žl. k.), Vacula, Mooz (Šebek), Popelář (Hanák), Valášek
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kleveta, Makrlík, Janík (Dračka), Šteffek, Do. Továrek, Šašinka, Neubauer, Kolář (Du. Továrek), Stenzl, Kolínský
Jaroměřice vs. Trnávka
Další fotky z duelu v Jaroměřicích najdete ZDE.

Žáci vyhráli v Sebranicích 4:0.

Vydáno 28 May 2018 - Sokol

NE 14.10.2018 - 15:00