Trénink - pátek 18:00.
Rozpis zápasů pro jaro
najdete ZDE.

Sokol Trnávka 4:1 Radiměř
Trnávka porazila doma 4:1 Radiměř a udělala tak výrazný krok k záchraně v Okresním přeboru.

Na první gól se čekalo jen 8. minut a radovali se z něj po střele z dálky hosté. V 17. minutě vyrovnal z přímého kopu Makrlík1:1. O 8 minut později měl šanci Grulich, vytěžil z ní ale jen rohový kop. Hlavička Makrlíka o chvilku později skončila mimo. Ve 38. minutě poslal Trnávku do vedení po přihrávce Koláře Kolínský. Před poločasem měl ještě dvě velké šance Stenzl, jenže je nevyužil, a tak šel Sokol do kabin s těsným náskokem 2:1.
2 minuty po změně stran zahrával Továrek rohový kop, po kterém dostal míč do sítě Janík3:1. V 53. minutě zahrozila Radiměř, Hrouzek byl však v bráně pozorný. Po hodině hry skončila těsně vedle brány střela Kolínského. Následně se ocitl sám před gólmanem Stenzl, ani teď ale neskóroval. 5 minut před koncem utkání se však Stenzl přeci jen dočkal a další z mnoha jeho šancí tentokrát skončila mezi třemi tyčemi – 4:1. V nastaveném čase ještě mířil hodně nad bránu Makrlík, a to již bylo z duelu všechno.

Díky vítězství a zaváhání soupeřů se Sokol posunul na 11. místo, které zajišťuje klid a bezpečí. Navíc ztrácí jediný bod na desátou Poličku B, se kterou se střetne v neděli.

Góly: Trnávka – Makrlík, Kolínský, Janík, Stenzl; Radiměř - Ondroušek
Žluté karty: 1 – 3
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Mačát, Schüch, Kropáček