Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.
Plakát k Městečko Trnávka Cupu 2018 ZDE.
Slet v Trnávce - informace ZDE.

Trénink - pátek 18:00.
Rozpis zápasů pro jaro
najdete ZDE.

Sokol Trnávka 4:1 Radiměř
Trnávka porazila doma 4:1 Radiměř a udělala tak výrazný krok k záchraně v Okresním přeboru.

Na první gól se čekalo jen 8. minut a radovali se z něj po střele z dálky hosté. V 17. minutě vyrovnal z přímého kopu Makrlík1:1. O 8 minut později měl šanci Grulich, vytěžil z ní ale jen rohový kop. Hlavička Makrlíka o chvilku později skončila mimo. Ve 38. minutě poslal Trnávku do vedení po přihrávce Koláře Kolínský. Před poločasem měl ještě dvě velké šance Stenzl, jenže je nevyužil, a tak šel Sokol do kabin s těsným náskokem 2:1.
2 minuty po změně stran zahrával Továrek rohový kop, po kterém dostal míč do sítě Janík3:1. V 53. minutě zahrozila Radiměř, Hrouzek byl však v bráně pozorný. Po hodině hry skončila těsně vedle brány střela Kolínského. Následně se ocitl sám před gólmanem Stenzl, ani teď ale neskóroval. 5 minut před koncem utkání se však Stenzl přeci jen dočkal a další z mnoha jeho šancí tentokrát skončila mezi třemi tyčemi – 4:1. V nastaveném čase ještě mířil hodně nad bránu Makrlík, a to již bylo z duelu všechno.

Díky vítězství a zaváhání soupeřů se Sokol posunul na 11. místo, které zajišťuje klid a bezpečí. Navíc ztrácí jediný bod na desátou Poličku B, se kterou se střetne v neděli.

Góly: Trnávka – Makrlík, Kolínský, Janík, Stenzl; Radiměř - Ondroušek
Rozhodčí: Mačát, Schüch, Kropáček

Sokol Městečko Trnávka – Hrouzek, Šteffek, Makrlík, Janík, Kumstýř, Kolínský (žl. k., Skočovský), Továrek, Michalčák, Kolář (Randula), Stenzl, Grulich (Neubauer)
Radiměř – Jedlička, Šmíd, Vach, Bubela (žl. k., Přikryl), Škranc, Moravec, Elis (Fuchs), Kalod (J. Trnečka), Peterka (Škorpík žl. k.), T. Trnečka (žl. k.), Ondroušek
Trnávka vs. Radiměř
Další fotky z duelu s Radiměří najdete ZDE.

Góly Makrlíka a Janíka

Žáci podlehli doma Březové 3:6.

Vydáno 13 May 2018 - Sokol

NE 20.5.2018 - 17:00