Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Pátek 20.7. - trénink od 18:00. 22.7.2018 od 13:00 - Pouťový turnaj.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Bystré 5:2 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky nepřivezli bohužel z Bystrého body, i když předvedli dobrý a bojovný výkon a výsledek 5:2 je tedy docela krutý.

Domácí hned v 1. minutě nastřelili břevno. O 6 minut později odpískal rozhodčí penaltu pro Trnávku za jasnou ruku v pokutovém území a Makrlík z ní poslal svůj tým do vedení - 0:1. Ve 12. minutě dobře zasáhl Skočovský při další šanci Bystrého. Následně byl v šanci Kolínský, gólman si ale s jeho střelou poradil. Další pokus Kolínského z 22. minuty se nevešel mezi tři tyče. Ve 34. minutě se po přímém kopu Bystrého odrazil míč od břevna na zem a ven, dorážka již ale skončila za zády Skočovského - 1:1. Nutno však zmínit, že podobný gól nám před dvěma týdny v Linharticích uznán nebyl pro ofsajd... O 3 minuty později došlo k závaru v pokutovém území domácích, nikdo z trnáveckých hráčů však nedokázal míč procpat do sítě, a tak 2 minuty před poločasem strhli domácí vedení na svoji stranu druhou trefou - 2:1.
Po změně stran orazítkovalo Bystré opět břevno Skočovského branky. Za Trnávku měl šanci Továrek, chybělo mu ale trochu víc přesnosti. V 58. minutě zvýšilo Bystré na 3:1 a zdálo se, že už si výsledek pohlídá. V 68. minutě ovšem vystřídal Kleveta na hřišti zraněného Michalčáka a o 2 minuty později vykřesal pro Sokol ještě naději gólem po pěkném centru Kolínského - 3:2. V 77. minutě měl gólman domácích trochu problémy se střelou Makrlíka z dálky, nakonec si ale se situací poradil. Místo vyrovnání přišlo bohužel v 80. minutě zvýšení skóre na 4:2 a v nastaveném čase si Bystré pojistilo výhru pátou trefou.

Trnávka předvedla na jaře nejlepší výkon, bohužel z toho byla paradoxně nejvyšší prohra. Tým tak může hřát aspoň fakt, že je schopný hrát s kýmkoli, jen je potřeba začít víc využívat svoje šance. Snad se vše zlomí v domácím duelu s Hradcem nad Svitavou.

Góly: Bystré - Misar 3x, Němec, Stoklásek; Trnávka - Makrlík (pen.), Kleveta
Rozhodčí: Urban, Šourek, Frank

Bystré – Dittrich, Pachovský (Mužík), Lánský (žl. k.), Putnar (Korčák), Němec, Cupal, Jukl (žl. k.), Jíra (Bárta), Stoklásek (žl. k.), Misar, Oravec (Puchar)
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kumstýř, Makrlík, Janík (žl. k.), Šteffek, Šašinka, Michalčák (žl. k., Kleveta), Továrek, Kolínský, Kolář, Stenzl
Bystré vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Bystrém najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 0:1

Vydáno 23 Apr 2018 - Sokol