Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.
Plakát k Městečko Trnávka Cupu 2018 ZDE.
Slet v Trnávce - informace ZDE.

Trénink - pátek 18:00.
Rozpis zápasů pro jaro
najdete ZDE.

Sokol Trnávka 0:2 Cerekvice
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky odehráli v neděli první duel jarní části sezóny, ve kterém nestačili na celek Cerekvice.

Trnávka si nepohlídala začátek a hned z prvního útoku soupeře inkasovala. Skočovský sice první střelu vyrazil, na dorážku ale už byl krátký - 0:1. V 8. minutě vypálil Grulich, mířil však mimo tři tyče. O 9 minut později chyběl kousek Kolínskému k tomu, aby hlavičkoval v nadějné pozici. Ve 23. minutě nastřelili hosté po rohovém kopu břevno. Proti další šanci Kolínského dobře vyběhl brankář Cerekvice. V závěru poločasu ještě vychytal Skočovský další šanci hostů.
V druhé půli Cerekvice přidala na tlaku a Skočovský musel v bráně předvést několik dobrých zákroků, aby udržel skóre na stavu 0:1. To se dařilo víc jak hodinu, ale nakonec přeci jen podruhé inkasoval - 0:2. Odpovědět už Sokol nedokázal, a tak zápas skončil prohrou 0:2.

Příště čeká v neděli Trnávku derby v Linharticích.

Góly: Cerekvice - Uher 2x
Rozhodčí: Havránek, Kropáček, Knoll

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kleveta, Továrek, Janík, Šteffek, Kolář, Šašinka, Michalčák, Kolínský, Stenzl (Randula), Grulich (žl. k.)
Cerekvice – Vostrčil V., Kromichal, Kříž (Částek), Pachta, Růžek (Jílek), Pražák R. (Netolický), Lorenc (žl. k.), Pražák F. (Vostrčil J.), Kusý, Malý, Uher (Lněnička)
Trnávka vs. Cerekvice
Další fotky z utkání s Cerekvicí najdete ZDE.

Vydáno 02 Apr 2018 - Sokol

NE 20.5.2018 - 17:00