Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 0:2 Cerekvice
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky odehráli v neděli první duel jarní části sezóny, ve kterém nestačili na celek Cerekvice.

Trnávka si nepohlídala začátek a hned z prvního útoku soupeře inkasovala. Skočovský sice první střelu vyrazil, na dorážku ale už byl krátký - 0:1. V 8. minutě vypálil Grulich, mířil však mimo tři tyče. O 9 minut později chyběl kousek Kolínskému k tomu, aby hlavičkoval v nadějné pozici. Ve 23. minutě nastřelili hosté po rohovém kopu břevno. Proti další šanci Kolínského dobře vyběhl brankář Cerekvice. V závěru poločasu ještě vychytal Skočovský další šanci hostů.
V druhé půli Cerekvice přidala na tlaku a Skočovský musel v bráně předvést několik dobrých zákroků, aby udržel skóre na stavu 0:1. To se dařilo víc jak hodinu, ale nakonec přeci jen podruhé inkasoval - 0:2. Odpovědět už Sokol nedokázal, a tak zápas skončil prohrou 0:2.

Příště čeká v neděli Trnávku derby v Linharticích.

Góly: Cerekvice - Uher 2x
Žluté karty: 1 – 1
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Havránek, Kropáček, Knoll