Sokol Trnávka 3:2 Jaroměřice
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky porazili po dobrém výkonu v nedělním derby 3:2 Jaroměřice a vrátili jim tak prohru z 1. kola poháru.

První větší příležitost měl z přímého kopu Továrek, gólman však jeho pokus vyškrábl na roh. Ve 26. minutě se ovšem již po přihrávce Kolínského Továrek trefil - 1:0. Hosté ale dokázali rychle vyrovnat, a to po dorážce ze 33. minuty – 1:1. O 2 minuty později prověřily Jaroměřice znovu Hensla, ten byl ale tentokrát pozorný. 2 minuty před koncem poločasu ještě zkusil překvapit brankáře Michalčák, to se mu ale nepovedlo, a tak šly týmy do kabin za remízového stavu.
Po změně stran chyběla nejprve oběma týmům větší přesnost a střely končily mimo bránu. V 64. minutě neproměnil velkou příležitost Stenzl. Následně ovšem odpískal rozhodčí penaltu pro Sokol za ruku v pokutovém území a Pokorný poslal Trnávku znovu do vedení – 2:1. V 71. minutě skončil kousek nad bránou pokus hostů. Také hosté se dočkali v 82. minutě penalty za ruku ve vápně a také ji proměnili – 2:2. Poslední slovo měl ale Skočovský, který jako náhradní gólman nastoupil do pole a 6 minut před koncem po skvělé přihrávce Stenzla rozhodl zápas ve prospěch Trnávky.

Trnávka tedy konečně opět získala 3 body a nutno podotknout, že za bojovný výkon zaslouženě. Příště čeká hráče zápas v Morašicích.

Góly: Trnávka – Továrek, Pokorný (pen.), Skočovský; Jaroměřice – Hrbata, Švec (pen.)
Rozhodčí: Nepraš, Jakubec, Hlavatý

Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek, Pokorný (žl. k.), Janík, Kumstýř (Šašinka), Smolík (Skočovský), Michalčák (žl. k.), Kolář, Továrek, Stenzl (žl. k.), Kolínský
Jaroměřice – Procházka, Valenta, Jakab, Vacula, Dračka, Gecl, Švec (žl. k.), Hrbata (Šebek), Vybral (Seidl), Batelka (žl. k.), Mooz (žl. k.)
Trnávka vs. Jaroměřice
Další fotky z utkání s Jaroměřicemi najdete ZDE.

Penalta Pokorného na 2:1

Žáci porazili doma Sebranice vysoko 7:2.

Vydáno 15 Oct 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30