Vítejte na oficiálních stránkách
TJ Sokol Městečko Trnávka

Informace o fotbalovém klubu, oddílu všestrannosti, fotky a spousta dalších věcí a zajímavostí.

Informace o klubech a soutěžích ze Svitavska najdete ZDE.
Kompletní tabulku Okresního přeboru a výsledky všech soutěží najdete ZDE.

Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.


Pomezí B 2:3 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky porazili v sobotu venku 3:2 Pomezí B a již mají jistotu postupu do Okresního přeboru!

Do první šance utkání se dostali ve 4. minutě domácí, Hensl však dobře zareagoval. Pomezí zahrozilo během krátké chvíle ještě dvakrát, Hensl byl ale opět připraven. Z první větší šance Trnávky trefil Grulich ve 27. minutě břevno. O 2 minuty později se Trnávka mohla radovat z první branky, když po rohu Makrlíka a teči obránce domácích propadl míč až do sítě - 0:1. 7 minut před koncem první půle se podařilo Pomezí po rohu vyrovnat na 1:1.
Po změně stran zkusil štěstí Makrlík z přímého kopu, míč ovšem prosvištěl kousek vedle branky. V 67. minutě utekl E. Konečný a střelou z úhlu poslal Trnávku opět do vedení. Další jeho šanci vyrazil gólman na roh. V 76. minutě bylo Pomezí velmi blízko vyrovnání, ale ani na dva pokusy nedokázali domácí procpat míč za Henslova záda. O 5 minut později už ale bylo srovnáno a opět po rohovém kopu - 2:2. 7 minut před koncem byl vyloučen hráč Pomezí za hrubost a to dokázala Trnávka potrestat. V 84. minutě po přímém kopu Makrlíka se v závaru před brankou nejlépe zorientoval benjamínek D. Konečný a rozhodl zápas ve prospěch Trnávky.

Díky výhře 3:2 a zaváhání Borové a Radiměře má již Sokol jistý postup do Okresního přeboru. V páteční předehrávce s Trstěnicí pak může Trnávka při případné výhře získat s předstihem i mistrovský titul.

Góly: Pomezí B - P. Stýblo 2x; Trnávka - Makrlík, E. Konečný, D. Konečný
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 1 - 0
Rozhodčí: Pivoda, Maňousek, Šebela

Sestavy:
Pomezí B - Vraspir, M. Penias, Nitsch, Češka, Netolický, Misar (J. Penias), Zavadil, Svoboda, P. Stýblo, M. Stýblo (žl. k., č. k.), Horníček
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kolínský, Makrlík, Šteffek (žl. k., D. Konečný), Kumstýř (Šašinka), Smolík, Pupík, Michalčák, Továrek, E. Konečný, Grulich (Skočovský)
Pomezí B vs.Trnávka
Další fotky z utkání s celkem Pomezí B najdete ZDE.

Góly Makrlíka a D. KonečnéhoŽáci prohráli v Jaroměřicích vysoko 0:9.

Vydáno 28 May 2017 - Sokol
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha

Content Management Powered by CuteNews


Kompletní archív všech článků - ZDE
ZÁPASY MUŽI
Poslední zápas:
NE 14.10.2018 - 15:00
Sokol Trnávka 1:1 Dlouhá Loučka

Další zápas:
SO 20.10.2018 - 15:00
Radiměř - Sokol TrnávkaTABULKA

Pořadí, tým Body
10. Dlouhá Loučka
11. Morašice
12. Linhartice
13. Sokol Trnávka
14. Radiměř
8
8
7
4
3

Celá tabulka Okres. přeboru - ZDE