Městečko Trnávka Cup

Informace o turnaji přípravek a mladších žáků s názvem Městečko Trnávka Cup, historie, fotky...
Městečko Trnávka Autosteffan Cup 2018
Během víkendových dnů se v Městečku Trnávce konal již 11. ročník dvoudenního mezinárodního turnaje starších fotbalových přípravek a mladších žáků Městečko Trnávka Autosteffan Cup 2018. Po měsících příprav se do M. Trnávky sjelo opět 24 týmů ve dvou kategoriích, aby ukázalo svůj fotbalový um.
Pořadatelé přichystali tradiční model turnaje s nástupem všech zúčastněných mužstev jak při slavnostním zahájení, tak také při vyhlašování výsledků. Již druhým rokem oba ceremoniály doprovodil trnavský maskot Cimburáček.
Již od sobotního rána panovalo tropické počasí, které ubíralo sil všem zúčastněným, ale i tak se bylo možné dívat na parádní fotbalová utkání těchto mládežnických kategorií.
Ale celý turnaj nebyl ani letos jenom o fotbale. Již tak rozehřáté hráče rozpálil i večerní zábavný program, kde si kromě zhlédnutí akrobatických kousků na kole, zemi i ve vzduchu mohli vyzkoušet svoje dovednosti v technických fotbalových disciplínách.
I letos byl program obohacen o charitativní zápas Čechy versus Morava, kterého se společně s hráči zúčastnili i trenéři jednotlivých družstev a jehož výtěžek byl věnován pro Hamzovu léčebnu.
I nedělní finálový program byl ovlivněn horkým počasím, které ale nepokazilo příjemnou atmosféru celého turnaje. Jeho vyvrcholením byla finálová utkání v obou kategoriích, která na jednu stranu přinesla radost vítězům (Agria Choceň v kategorii starších přípravek, a Sitno Banská Štiavnica v kategorii mladších žáků) na druhou stranu smutek poraženým, ale to tak ve sportu bývá.
Velký dík patří všem sponzorům a také týmu pořadatelů, kteří se pro zúčastněné týmy snažily jako vždy vytvořit takřka domácí prostředí.

Celkové pořadí:
Mladší žáci - 1. Banská Štiavnica, 2. Aritma Praha, 3. Litomyšl, 4. Šatov
Starší přípravka - 1. Choceň, 2. Sparta Brno, 3. Svitavy, 4. Bystřice nad Pernštejnem

Nejlepší jednotlivci:
hráč - Jan Artim (Šatov), střelec - Matthew Brewer (Aritma Praha), brankář - Denis Slaný (Banská Štiavnica)
Městečko Trnávka Autosteffan Cup 2017
10. ročník Městečko Trnávka AUTOSTEFFAN CUPU se vydařil. Je to tak. Letos se již po desáté sjely do Městečka Trnávky mládežnické fotbalové týmy na turnaj, který je svým rozsahem a tradicí největší akcí svého druhu v širokém okolí. I když v posledních letech musí konkurovat jiným turnajům, týmy, které k nám pravidelně přijíždí, oceňují starostlivý přístup pořadatelů a krásné fotbalové prostředí. To všechno by nebylo možné také bez pomocí OÚ Městečko Trnávka, místní školy a místních i okolních sponzorů, za což jim patří velké poděkování.
I letos měl turnaj mezinárodní punc díky účasti slovenského celku z Banské Štiavnice. Již podruhé se turnaj hrál ve 2 kategoriích, a to starší přípravka a mladší žáci, a tento systém se velmi osvědčil.
Sobotní počasí fotbalovému programu příliš nepřálo, a i když nepršelo, zima a vítr byly nepříjemné. V závěru dne ale všechny účastník i diváky rozehřál charitativní zápas na podporu Hamzovy dětské Léčebny v Luži. Zápasu se zúčastnili jak mladí hráči z většiny mužstev, tak také jejich trenéři, kteří byli ochotni finančně podpořit pořádanou sbírku. V utkání Čechy versus Morava nešlo o výsledek, ale o podporu dobré věci. Nejen v průběhu tohoto utkání, ale i v průběhu celého turnaje se podařilo vybrat částku 12 011 Kč, která byla poskytnuta Hamzově dětské léčebně. Všechny účastníky turnaje, ale i veřejnost, rozehřál určitě také následný kulturní program, jehož program obohatil křest nového trnavského maskota Cimburáčka, který, jak doufáme, bude propagovat obec i v budoucnu.
V neděli se počasí umoudřilo a spolu s početnou diváckou kulisou podtrhlo báječnou fotbalovou atmosféru finálových zápasů a zápasů o umístění. V neskutečně dramatickém finále starších přípravek si to rozdaly brněnské celky Svratky a Sparty Brno. Více štěstí se nakonec přiklonilo k hráčům Svratky, kteří rozhodli finále až v samotném závěru. Finále mladších žáků se nakonec stalo kořistí mladých hochů z TJ Svitavy, kteří možná překvapivě, ale zaslouženě porazili slovenský celek z Banské Štiavnice.
Slavnostního vyhlášení, jehož součástí bylo ocenění individuálních hráčů a jednotlivých mužstev se zúčastnil také ředitel Hamzovy dětské léčebny pan Václav Volejník, který ocenil průběh celého turnaje a poděkoval za uskutečněnou sbírku.
10. ročník turnaje je tedy minulostí. Na tomto místě je třeba poděkovat také celému organizačnímu týmu pořadatelů a dobrovolníků za odvedenou práci, kterou všichni návštěvníci turnaje ocenili. I když zorganizovat turnaj na vysoké úrovni je mimořádně náročné, byla by škoda v této akci, která dělá dobré jméno celé obci dále nepokračovat. Zvláště pokud se najdou lidé ochotni pomoci s jeho přípravou.

Konečné pořadí
STARŠÍ PŘÍPRAVKA (2006 a ml.):
1. Svratka Brno, 2. Sparta Brno, 3. Kohoutovice, 4. Bystřice nad Pernštejnem, 5. Moravská Třebová, 6. Bosonohy, 7. Loštice, 8. Aritma Praha, 9. Čelechovice, 10. Banská Štiavnica, 11. Konice, 12. Městečko Trnávka, 13. Litomyšl, 14. Koryčany.
Nejlepší hráč: Marek Zich (Bystřice nad Perštejnem). Nejlepší střelec: Jan Jindra (Kohoutovice). Nejlepší brankář: Patrik Sláma (Svratka Brno).

MLADŠÍ ŽÁCI (2004 a ml.):
1. Svitavy, 2. Banská Štiavnica, 3. Kohoutovice, 4. Opočno, 5. Konice, 6. Aritma Praha, 7. Litomyšl, 8. Loštice, 9. Bosonohy, 10. Šatov.
Nejlepší hráč: Martin Patrilla (Banská Štiavnica). Nejlepší střelec: Samuel Zoicas (Svitavy). Nejlepší brankář: Marek Palán (Kohoutovice).

Článek ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Výběr fotek z turnaje najdete ve fotogalerii - ZDE. Všechny fotky z turnaje starší přípravky a mladších žáků, který se uskutečnil o víkendu v Městečku Trnávce, si můžete stáhnout ZDE.
Městečko Trnávka Cup 2017 - plakát
Trnávka Cup 2017 - plakát
Městečko Trnávka Cup 2017 - přihlášené týmy
Starší přípravka:
FC Svratka Brno, FK Bosonohy, Sokol Kunčina, FC Koryčany, Aritma Praha, SK Loštice, Jiskra Litomyšl, Sparta Brno, Tatran Kohoutovice, Futsal Čelechovice Na Hané, SK Bystřice nad Perštejnem, TJ Sokol Městečko Trnávka, FC SITNO Banská Štiavnica, Sokol Konice náhradníci - TJ Malá Haná Knínice a SKP Slovan Moravská Třebová

Mladší žáci:
Aritma Praha, FK Bosonohy, TJ Svitavy, Spartak Opočno, Tatran Kohoutovice, Jiskra Litomyšl, SK Loštice, Tatran Šatov, FC SITNO Banská Štiavnica, Sokol Konice
náhradník - TJ Malá Haná Knínice
Městečko Trnávka Cup 2017 - plakát + propozice
Trnávka cup 2017
Městečko Trnávka Cup 2017 - přihlášené týmy
Starší přípravka:
FC Svratka Brno, FK Bosonohy, Sokol Kunčina, FC Koryčany, Aritma Praha, SK Loštice, Jiskra Litomyšl, Sparta Brno, Tatran Kohoutovice, Futsal Čelechovice Na Hané, SK Bystřice nad Perštejnem, TJ Sokol Městečko Trnávka, FC SITNO Banská Štiavnica, Sokol Konice náhradníci - TJ Malá Haná Knínice a SKP Slovan Moravská Třebová

Mladší žáci:
Aritma Praha, FK Bosonohy, TJ Svitavy, Spartak Opočno, Tatran Kohoutovice, Jiskra Litomyšl, SK Loštice, Tatran Šatov, FC SITNO Banská Štiavnica, Sokol Konice
náhradník - TJ Malá Haná Knínice
Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016
O víkendu 18.-19. června 2016 proběhl na hřišti v Městečku Trnávce již 9. ročník turnaje starších přípravek a mladších žáků s názvem Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016.

Kategorie starších přípravek se zúčastnilo 12 týmů, které byly nalosovány do dvou skupin. Z těch poté první čtyři postoupili do čtvrtfinále, kam se po delší době probojovala i domácí Trnávka. Více už se týmu ale nepovedlo, a tak domácí obsadili nakonec 8. místo.
Základní skupiny vyhrály celky z Banské Štiavnice a Opočna, jež neztratily ani bod a vypadalo to, že se spolu utkají o titul. Opočno ale nakonec padlo v semifinále na penalty s Tatranem Starý Lískovec.
Finále mezi Štiavnící a Tatranem ovládli naši slovenští sousedé a po výsledku 2:0 se mohli radovat z prvenství.

Do turnaje mladších žáků se přihlásilo 10 mužstev. Žáci odehráli turnaj systémem každý s každým a na závěr se dva nejlepší týmy spolu utkaly o celkové vítězství. Do finále se probojovaly celky MFK Vyškov a TJ Spartak Opočno. Boj o titul byl vyrovnaný a jelikož nepadl v základní hrací době žádný gól, musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. V penaltách se štěstí přiklonilo na stranu Opočna, které se po loňské finálové prohře mohlo tentokrát radovat z prvenství.

Turnaj proběhl bez větších problémů a u jubilejního 10. ročníku se těšíme na viděnou!

Kompletní výsledky a celkové pořadí najdete ZDE.
Článek ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Banská Štiavnica Opočno Pořadatelé
Výběr fotek z turnaje najdete ZDE.

Kompletně všechny fotky (více než je ve fotogalerii) si můžete stáhnout v archívu.
1. část (fotky ze zápasů, ceremoniály a pamětní listy) - ZDE
2. část (večerní program, výsledky a další fotky z turnaje) - ZDE
Městečko Trnávka Cup 2016 - kompletní seznam přihlášených týmů
Starší přípravka U11
FK Sitno Banská Štiavnica, FK Bosonohy, Aritma Praha, Spartak Opočno, MFK Modřice, FC Svratka Brno, Tatran Starý Lískovec, Jiskra Litomyšl, OFS Svitavy, TJ Malá Haná Knínice, Sokol Kunčina, TJ Sokol Městečko Trnávka

Mladší žáci U13
FK Sitno Banská Štiavnica, AFK Loko Chomutov, MFK Vyškov, Spartak Opočno, MFK Modřice, Tatran Kohoutovice, Tatran Starý Lískovec, Jiskra Litomyšl, FC Kostelec na Hané, TJ Svitavy
Městečko Trnávka Cup 2016 - přihlášené týmy
Starší přípravka U11
Aritma Praha, SITNO Banská Štiavnica, FK Bosonohy, MFK Modřice, Spartak Opočno, FC Svratka Brno, FK Mohelnice, Tatran Starý Lískovec, OFS Svitavy, Jiskra Litomyšl, TJ Malá Haná Knínice, Sokol Kunčina, TJ Sokol Městečko Trnávka
Zbývá poslední volné místo!

Mladší žáci U13
SITNO Banská Štiavnica, Spartak Opočno, Tatran Kohoutovice, Vyškov, MFK Modřice, FK Mohelnice, Jiskra Litomyšl, TJ Svitavy, Tatran Starý Lískovec, FC Kostelec na Hané
Turnaj je obsazen!
Městečko Trnávka Cup 2016 - pozvánka, propozice
18. a 19. června 2016 se uskuteční na hřišti Sokola Městečko Trnávka tradiční Městečko Trnávka Cup, který je v posledních letech známý také pod názvem Autosteffan Cup. Tady je pozvánka na turnaj.

Autosteffan Cup 2016
Autosteffan Cup 2015
O víkendu 20. - 21. června proběhl na hřišti v Městečku Trnávce další ročník tradičního turnaje Městečko Trnávka Cup, tentokrát pod názvem Autosteffan Cup 2015.
Turnaj byl poprvé rozdělen na dvě části - starší přípravka (12 týmů - 2 skupiny) a mladší žáci (10 týmů - 1 skupina). Základní skupiny, které se hrály systémem "každý s každým", opanovaly celky SK Vysoké Mýto, HFK Modřice - Bílovice a Sokol Bystré/TJ Svitavy. Všechny tři týmy ukázaly svou převahu i v druhé části turnaje a došly až do finále. U starších přípravek se nakonec z celkového vítězství radoval celek HFK Modřice - Bílovice, za mladší žáky bral zlato společný tým Sokola Bysté/TJ Svitavy, jenž rozhodl o svém titulu až v penaltovém rozstřelu. Domácí tým Městečka Trnávky měl své zastoupení pouze v kategorii starších přípravek a bohužel obsadil poslední místo, když nezískal ani jeden bod.
Turnaj proběhl bez větších zranění a za velké účasti diváků, které neodradilo ani místy deštivé a chladné počasí. Nechyběl ani úvodní a závěrečný ceremoniál a bohatý doprovodný program se spoustou soutěží.

Článek ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Výsledky - starší přípravka:
finále: SK Vysoké Mýto - HFK Modřice - Bílovice 0:5
o 3. místo: SKP Slovan M. Třebová - FC Boskovice 3:7

Celkové pořadí:
1. HFK Modřice - Bílovice, 2. SK Vysoké Mýto, 3. FC Boskovice, 4. SKP Slovan Moravská Třebová, 5. TJ Sokol Březová nad Svitavou, 6. TJ Spartak Opočno, 7. FC Sitno Banská Štiavnica, 8. Jiskra Litomyšl, 9. SK Bystřice nad Pernštejnem, 10. TJ Sokol Malá Haná Knínice, 11. TJ Sokol Troubelice, 12. TJ Sokol Městečko Trnávka.

Výsledky - mladší žáci:
finále: TJ Spartak Opočno - Sokol Bystré/TJ Svitavy 2:2 (2:4 PK)
o 3. místo: Tatran Kohoutovice - FC Sitno Banská Štiavnica 0:0 (4:1 PK)

Celkové pořadí:
1. Sokol Bystré/TJ Svitavy, 2. TJ Spartak Opočno, 3. Tatran Kohoutovice, 4. FC Sitno Banská Štiavnica, 5. FC Kostelec na Hané, 6. Žijeme Hrou, 7. Tatran Starý Lískovec, 8. FC Svratka Brno, 9. SKP Slovan Moravská Třebová, 10. Sokol Troubelice

Kompletní výsledky a tabulky z Autosteffan Cupu najdete ZDE.

Trnávka Cup 2015 Trnávka Cup 2015
Výběr fotek z Autosteffan Cupu 2015 si můžete prohlédnout ZDE.
Komplet všechny fotky si můžete stáhnout ZDE - 1. část a ZDE - 2. část.
Autosteffan Cup 2015 - další plakát
Trnávka Cup 2015 - Autosteffan Cup - plakát
Autosteffan Cup 2015 - plakát, propozice, program
K turnaji Městečko Trnávka Cup 2015, který se nyní jmenuje Autosteffan Cup 2015, byl doplněn plakát, propozice a program turnaje.

Trnávka Cup 2015 - Autosteffan Cup - plakát
Propozice k turnaji najdete ZDE. Program turnaje najdete ZDE.

Městečko Trnávka Cup 2015 - přihlášené týmy
U11 - starší přípravka
FK SITNO Banská Štiavnica, TJ Spartak Opočno, SK Bystřice nad Perštejnem, SK Vysoké Mýto, MFK Modřice - Sokol Bílovice nad Svitavou, FC Boskovice, SKP Slovan Moravská Třebová, TJ Sokol Malá Haná Knínice, Sokol Troubelice, Jiskra Litomyšl, TJ Sokol Městečko Trnávka, TJ Sokol Březová nad Svitavou

U12 - mladší žáci
FK SITNO Banská Štiavnica, TJ Spartak Opočno, Tatran Kohoutovice, SK Vysoké Mýto, FC Svratka Brno, FK Kunštát, SKP Slovan Moravská Třebová, Tatran Starý Lískovec, Sokol Bystré - TJ Svitavy, Sokol Troubelice, FC Kostelec na Hané, SK Vranovice

Městečko Trnávka Cup 2015 - přihláška
Ve dnech 20. a 21. června 2015 proběhne na hřišti Sokola tradiční turnaj starších přípravek a mladších žáků s názvem Městečko Trnávka Cup 2015.

Trnávka Cup 2015 - přihláška
Městečko Trnávka Cup 2014

T.J. Sokol Městečko Trnávka a Obec Městečko Trnávka ve spolupráci s Městem Moravská Třebová uspořádali pod záštitou starosty Moravské Třebové JUDr. Miloše Izáka ve dnech 21. – 22. 6. 2014 VII. ročník dvoudenního fotbalového turnaje starších fotbalových přípravek U11 s názvem Městečko Trnávka CUP 2014. Jako tradičně se podařilo zajistit silnou účast celků z Pardubického, Jihomoravského a Olomouckého kraje, Obohacením byla účast týmu z Banské Štiavnice a nováčka z Opočna. Svým rozsahem se zařadil mezi největší akce svého druhu v mikroregionu Moravskotřebovska. Pro fotbal panovalo příznivé, i když trochu chladné počasí. Svými výkony ale mladí fotbalisté rozehřáli nejen sebe, ale i početné diváky. Účastníky turnaje čekalo oficiální zahájení s nástupem a představením všech zúčastněných mužstev a státními hymnami. Večer nechyběl tradiční kulturní program s množstvím soutěží pro hráče a trenéry a také diskotékou.
Sobotní a první část nedělního programu patřily bojům ve třech základních skupinách. Osm nejlepších postoupilo do vyřazovacích bojů a pro ostatní celky byly potom připraveny zápasy o konečné umístění. V průběhu obou dnů probíhaly soutěže jednotlivců ve fotbalových dovednostech, které oživily celý program a ukázaly na šikovnost jednotlivých hráčů. Celý turnaj se odehrál v duchu fair play, čehož dokladem je, že nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění. Po sportovní stránce dominoval celek z Ivančic u Brna, který byl podporován silným táborem svých fanoušků. Ve finále porazily Ivančice 5:1 celek z Banské Štiavnice. Domácí borci nechali na hřišti všechno, bohužel kvalita soupeřů byla tentokrát nad jejich síly.
Všichni účastnící byli s průběhem turnaje velmi spokojení a těší se již na další ročník.

Článek o turnaji ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Výsledkové tabulky:
Trnávka Cup 2014 - výsledky soboty Trnávka Cup 2014 - výsledky neděle
Celkové pořadí turnaje:
1. Ivančice
2. Banská Štiavnica
3. Opočno
4. Bílovice nad Svitavou
5. Starý Lískovec
6. Bystré
7. Cerekvice nad Loučnou
8. Troubelice
9. M. Třebová - bílí
10. Slovácko - dívky
11. Svratka Brno
12. Kostelec na Hané
13. Bystřice nad Perštejnem
14. Litomyšl
15. Čelechovice na Hané
16. M. Třebová - modří
17. Klenovice na Hané
18. Městečko Trnávka

Městečko Trnávka Cup 2014 Městečko Trnávka Cup 2014
Výběr toho nejlepšího z Městečko Trnávka Cupu najdete ZDE.

Kompletně všechny pořízené fotky si můžete stáhnout na přiložených odkazech:
Týmové fotky - ZDE
Sobota 21. června - ZDE
Neděle 22. června - ZDE
Sobotní večerní program + doplněk neděle - ZDE

Městečko Trnávka Cup 2014 - plakát

Městečko Trnávka Cup 2014

Městečko Trnávka Cup 2014 - přihlášené týmy
Ve dnech 21. a 22. června 2014 se odehraje na hřišti Sokola tradiční turnaj starších přípravek s názvem Městečko Trnávka Cup 2014. Zde jsou přihlášené týmy:

1. FC Staufenberg - Německo
2. FC Sitno Banská Štiavnica - Slovensko
3. FC Hradec Králové
4. 1. FC Slovácko - dívky
5. Jiskra Litomyšl
6. FK Hatě u Znojma
7. TJ Spartak Opočno
8. FC Svratka Brno
9. Tatran Starý Lískovec 2003
10. Tatran Starý Lískovec 2004
11. SK Bystřice nad Perštejnem
12. FC Ivančice u Brna
13. Sokol Bílovice nad Svitavou
14. Sokol Bystré
15. Futsal Čelechovice na Hané
16. Slavoj Cerekvice
17. TJ Sokol Klenovice na Hané
18. FC Kostelec na Hané
19. Sokol Troubelice
20. SKP Slovan Moravská Třebová
21. Sokol Konice
22. TJ Sokol Městečko Trnávka

Městečko Trnávka Cup 2014 - propozice
Ve dnech 21. a 22. června 2014 se odehraje na hřišti Sokola tradiční turnaj starších přípravek s názvem Městečko Trnávka Cup 2014. Podrobnosti k turnaji, program a kontakt pro přihlášení týmu najdete ZDE.

Městečko Trnávka Cup 2013
TJ Sokol Městečko Trnávka a Obec Městečko Trnávka ve spolupráci s Městem Moravská Třebová uspořádali pod záštitou starosty Moravské Třebové JUDr. Miloše Izáka a generálního sponzora MILTRY B s.r.o. ve dnech 22. – 23. 6. 2013 VI. ročník dvoudenního fotbalového turnaje starších přípravek U11 s názvem Městečko Trnávka CUP 2013. Do naší obce se sjelo celkem 18 fotbalových týmů. Trnavští pořadatelé pod vedením Jaroslava Žouželky připravili zázemí i občerstvení ke spokojenosti malých fotbalistů i dospělého doprovodu. Účastníci turnaje byli překvapeni z oficiálního zahájení s mažoretkami a zejména také z kulturního programu, který se odehrával ve večerních hodinách.
Sobotní a první část nedělního programu patřila bojům ve třech základních skupinách. Osm nejlepších postoupilo do vyřazovacích bojů a na ostatní celky byly potom připraveny zápasy o konečné umístění. Nutno podotknout, že i družstvo Městečka Trnávky, které skončilo v tak silné konkurenci na 13. místě, se v turnaji neztratilo a zanechalo za sebou celky jako FC Ivančice, Sokol Troubelice, FC Kostelec na Hané a další. Finále sehrály týmy Židenice a Svratka Brno žlutí. Utkání skončilo výsledkem 2:2, ale v penaltovém rozstřelu byli přesnější fotbalisté Svratky.
TJ Sokol Městečko Trnávka děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci, úklidu hřiště, dovozu zboží, branek, obsluze, která se neúnavně a hlavně s úsměvem snažila uhasit žízeň v horkém počasí a vyhovět vyhládlým žaludkům a mlsným jazýčkům – cituji z dopisu rodičů z Brna Židenic.

Výsledkové tabulky:
Trnávka Cup 2013 - výsledky soboty Trnávka Cup 2013 - výsledky neděle

Celkové pořadí turnaje:
1. FC Svratka Brno „žlutí“
2. ČAFC Židenice 2011
3. FC Kuřim
4. TJ Svitavy
5. Sokol Bystré
6. Jiskra Litomyšl
7. SKP Slovan Moravská Třebová
8. FC Svratka Brno „bílí“
9. TJ Tatran Starý Lískovec „02“
10. SK Polička
11. Slavoj Cerekvice
12. Futsal Čelechovice na Hané
13. TJ Sokol Městečko Trnávka
14. FC Ivančice
15. Sokol Troubelice
16. FC Kostelec na Hané
17. TJ Tatran Starý Lískovec „03“
18. SK Loštice

Nejlepší jednotlivci:
hráč - Josef Jonáš (Bystré)
střelec - Ondřej Šedivý (Židenice)
brankář - Matyáš Pelán (Svratka Brno žlutí)
nejmladší hráči - Lukáš Frehár (Městečko Trnávka), Ondřej Vácha (Cerekvice)

Sestavy:
TJ Svitavy: Polák, Jelínek, Tesař, Hájek, Češka, Brázda, Pikovský, Hýbl, Bolcár, Ovad
Sokol Bystré: Svoboda, Jílek, Hudský, Dittrich, Jonáš, Drašar, Šteiner, Štourač
Jiskra Litomyšl: Hlous, Punčochář, Škeřík, Čáp, Lipavský, Renza, Glänzner, Lorenc, Stráník, Horáček, Koukola
SKP Slovan Moravská Třebová: Smékal, Sotolář, Bárta, Gallik, Ševčík, Petr, Žouželka, Cápal, Burda, Škrabal, Karel, Šmerda
SK Polička: Lajžner, Tůma, Doležal, Vu Thanh Dat, Novotný, Slezák, Bulva, Karlík, Mužíková, Mach, Valouch, Zahradníček, Spálenka
Slavoj Cerekvice: Bezdíček, Netolický, Jiroušek, Kůrka, Pechanec, Mareš, R. Novák, Kabrhel, Kubatka, Vácha, Čipera, Kotrba, M. Novák
Sokol Městečko Trnávka: Kotoulková, Heger, Schreiber, T. Leier, Nerušil, L. Frehár, Jedlička, D. Frehár, Šilberský, Selinger, Lexman, Letfus, Š. Leier

Vítěz Městečko Trnávka Cupu 2013 Druhý z Městečko Trnávka Cupu 2013 Třetí z Městečko Trnávka Cupu 2013
Svratka Brno žlutí Židenice Kuřim
Další fotky z turnaje přípravek s názvem Městečko Trnávka Cup 2013 najdete ZDE.

Všechny fotky z turnaje si můžete stáhnout ZDE (1. část) a ZDE (2. část - doplněk).

Městečko Trnávka Cup 2013 - plakát
Ve dnech 22. - 23. června proběhne na hřišti v Městečku Trnávce turnaj přípravek s názvem Městečko Trnávka Cup 2013. Zde je plakát k turnaji.

Trnávka Cup 2013

Městečko Trnávka Cup 2012
O víkendu 23. - 24. června 2012 proběhl 5. ročník turnaje přípravek s názvem Městečko Trnávka Cup. Vítězem turnaje se stal tým SKP Slovan Moravská Třebová.

Trnávka Cup 2012 - vítěz
Podrobnosti z turnaje najdete ZDE.


Tabulky skupin:
Trnávka Cup - skupina A Trnávka Cup - skupina B
Konečné pořadí:
1. SKP Slovan Moravská Třebová
2. Tatran Starý Lískovec
3. FC Nordic Brno
4. Sokol Čechovice
5. Sokol Troubelice
6. Jiskra Litomyšl
7. FC Svratka Brno
8. FK Banská Štiavnica
9. Sokol Konice
10. Sokol Čelechovice
11. Sokol Městečko Trnávka
12. TJ Jaroměřice
13. Sokol Bystré
14. 1. FC Slovácko dívky
15. TJ Malá Haná Knínice
16. FK Hatě u Znojma

Fotky z Městečko Trnávka Cupu 2012 najdete ZDE.


Městečko Trnávka Cup 2010
Ve dnech 19. - 20. června 2010 se uskutečnil na hřišti v Městečku Trnávce 4. ročník turnaje přípravek s názvem Miltra Cup (neboli Městečko Trnávka Cup). Na konci turnaje se z vítězství radoval tým 1. FC Slovácko.

Trnávka Cup 2010 - vítěz Trnávka Cup 2010 - vítěz
Podrobnosti z turnaje najdete ZDE.


Tabulky skupin:
Trnávka Cup 2010 - skupina A Trnávka Cup 2010 - skupina B
Konečné pořadí:
1. 1. FC Slovácko dívky
2. SKP Slovan Moravská Třebová
3. 1. FC Mengusovce
4. SK MK Polička
5. FC Svratka Brno
6. Jiskra Litomyšl
7. Sokol Čelechovice na Hané
8. Sokol Hněvošice
9. Tatran Starý Lískovec 99
10. Sokol Borová u Poličky
11. Sokol Troubelice
12. TJ Lanškroun
13. TJ Malá Haná Knínice
14. TJ Sokol Městečko Trnávka
15. Tatran Starý Lískovec 2000
16. FK Nemilany

Pár fotek z Městečko Trnávka Cupu 2010 najdete ZDE.


Městečko Trnávka Cup 2009
20. - 21. června 2009 proběhl na hřišti v Městečku Trnávce 3. ročník turnaje přípravek s názvem Miltra Cup (neboli Městečko Trnávka Cup). Tentokrát se vítězem stal tým Sparta Brno.

Trnávka Cup 2009 - vítěz Trnávka Cup 2009 - vítěz
Podrobnosti z turnaje najdete ZDE.


Tabulky skupin:
Trnávka Cup 2009 - skupina A Trnávka Cup 2009 - skupina B Trnávka Cup 2009 - skupina B
Konečné pořadí:
1. Sparta Brno
2. FC Svratka Brno A
3. SK Sigma Olomouc A
4. 1. SK Prostějov
5. TJ Jiskra Litomyšl
6. SK Sigma Olomouc B
7. FC Svratka Brno B
8. ZS Spišské Bystré
9. SK MK Polička
10. Tatran Starý Lískovec A
11. Tatran Starý Lískovec B
12. FK Mohelnice
13. Sokol Bystré
14. Sokol Dolní Újezd
15. TJ Sokol Městečko Trnávka A
16. TJ Lanškroun
17. 1. FC Slovácko dívky
18. Sokol Troubelice
19. Sokol Hněvošice
20. Vagónka Studénka
21. TJ Sokol Městečko Trnávka B

Pár fotek z Městečko Trnávka Cupu 2009 najdete ZDE nebo ZDE.


Městečko Trnávka Cup 2008
2. ročník turnaje přípravek s názvem Miltra B Cup (neboli Městečko Trnávka Cup) se uskutečnil na hřišti v Městečku Trnávce ve dnech 28. - 29. června 2008. Z vítězství se radoval tým TJ Klatovy.

Podrobnosti o turnaji
Trnávka Cup 2008 - podrobnosti Trnávka Cup 2008 - podrobnosti
Podrobnosti o turnaji ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Konečné pořadí:
1. TJ Klatovy
2. TJ Svitavy
3. SK Sigma Olomouc A
4. SKP Slovan Moravská Třebová
5. SK Jevíčko
6. SK Sigma Olomouc B
7. Jiskra Litomyšl
8. Tatran Starý Lískovec
9. SK Uničov
10. TJ Sokol Městečko Trnávka
11. Sparta Brno
12. SK Tuřany Brno
13. Sokol Bystré
14. SK MK Polička
15. FK Mohelnice
16. TJ Jaroměřice
17. Sokol Troubelice
18. Spišské Bystré

Pár fotek z Městečko Trnávka Cupu 2008 najdete ZDE nebo ZDE.


Městečko Trnávka Cup 2007
1. ročník turnaje přípravek s názvem Miltra B Cup (neboli Městečko Trnávka Cup) se uskutečnil na hřišti v Městečku Trnávce 9. června 2007. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. Následovala utkání o umístění. Historicky prvním vítězem turnaje se stal tým TJ Svitavy.

Tabulky skupin:
Trnávka Cup 2007 - skupina A Trnávka Cup 2007 - skupina B

Utkání o umístění:
11. - 12. místo
TJ Jaroměřice 2:0 TJ Malá Haná Knínice

9. - 10. místo
TJ Lanškroun 0:0 (3:2 PK) TJ Sokol M. Trnávka

7. - 8. místo
SK Tuřany 0:1 Sokol Konice

5. - 6. místo
SK Jevíčko 2:0 Tatran Starý Lískovec

3. - 4. místo
FK Mohelnice 0:0 (1:0 PK) 1. SK Prostějov

1. - 2. místo
TJ Svitavy 2:0 Sokol Bystré

Konečné pořadí:
1. TJ Svitavy
2. Sokol Bystré
3. FK Mohelnice
4. 1. SK Prostějov
5. SK Jevíčko
6. Tatran Starý Lískovec
7. Sokol Konice
8. SK Tuřany
9. TJ Lanškroun
10. TJ Sokol Městečko Trnávka
11. TJ Jaroměřice
12. TJ Malá Haná Knínice

Pár fotek z Městečko Trnávka Cupu 2007 najdete ZDE.
VZKAZYTABULKA

Pořadí, tým Body
1. Křenov
2. Rohozná
3. M. Třebová C
4. Čistá
5. Vendolí
6. Sebranice
7. M. Trnávka
15
14
13
12
10
9
9

Celá tabulka III. třídy - ZDE