Štěpánský turnaj

Informace o tradičním halovém turnaji mužů pořádaného na 2. svátek vánoční - Štěpána.

Štěpánský turnaj 2015 - výsledky
Každoroční tradicí vánočních svátků je 26. prosince Štěpánský turnaj. Tentokrát se turnaj odehrál s osmi týmy (s tradičně speciálními názvy), které byly rozděleny do dvou skupin. První dva z každé skupiny postupovali do semifinále, zbytek hrát zápasy o celkové umístění.
Skupina A měla jednoznačného vítěze základní části, a to Tulipány, kteří vyhráli všechny tři své zápasy. Druhým semifinalistou se stal Litrpůl se dvěma výhrami. Naopak tým domácích fotbalistů skončil bez bodu poslední a byl odsouzen k boji o 7. místo. Skupina B byla podstatně vyrovnanější. Do semifinále se nakonec probojovaly celky Redbull a FAS, o jehož postupu rozhodlo až lepší skóre než měl Malíkov.
V zápase o 7. místo byl úspěšnější celek s názvem Bonsaje, který porazil 3:1 Trnávku. 5. místo získali Radiators, když rozhodli o svém vítězství nad Malíkovem až v penaltovém rozstřelu. Oba semifinálové duely měly až nečekaně jednoznačný průběh. Nejprve Litrpůl celkem s poklidem přehrál tým Redbull výsledkem 4:1 a poté Tulipáni převálcovali 5:2 FAS. O bronz se tedy utkali Redbull a FAS. FAS měli od začátku navrch a nakonec se mohli po výsledku 4:1 radovat z bronzu. Finále mezi Litrpůlem a Tulipány nabídlo velmi líbivý fotbal. Duel byl skutečnou třešničkou na pomyslném dortu. Litrpůl se dostal do vedení 2:0, Tulipáni však dokázali vyrovnat a utkání ještě zdramatizovat. Poslední slovo však měl opět Litrpůl a po vítězství 3:2 se stal šampionem turnaje.

Celkové pořadí turnaje: (V závorce jaké město týmy zastupují)
1. Litrpůl (Kunčina)
2. Tulipáni (Prostějov/Jaroměřice)
3. FAS (M. Třebová)
4. Redbull (Křenov)
5. Radiators (Polička)
6. Malíkov
7. Bonsaje (Březová n. S.)
8. M. Trnávka

Štěp. turnaj - skupina A Štěp. turnaj - skupina B
Štěp. turnaj - hrací plán
Štěp. turnaj - Trnávka Štěp. turnaj - vítěz
Další fotky ze Štěpánského turnaje najdete ZDE.
Všechny fotky si také můžete stáhnout v jednom archívu, který najdete ZDE.

Štěpánský turnaj 2014 - výsledky
V pátek 26. prosince proběhl ve sportovní hale v Městečku Trnávce tradiční Štěpánský turnaj. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů rozdělených do dvou skupin. Nejlepší tři z každé skupiny se poté utkali v semifinále a vítězové ve finálových duelech.
Ve skupinách se nejlépe vedlo celku Bonsaje, který všechna svá utkání vyhrál a týmu Chaos. Tyto celky ovládly i semifinále a po výhrách 2:1 a 4:3 postoupily do finále. Tam je doprovodil ještě tým Co ťa potom po vítězství 2:1.
Tři finálové týmy si to o celkového šampiona rozdaly stylem "každý s každým". Dosud neporažené Bonsaje nezvládly ani jedno finálové utkání a po prohrách 1:3 a 2:3 obsadily konečné 3. místo. Poslední zápas turnaje mezi celky Co ťa potom a Chaos tedy rozhodl o tom, kdo získá prvenství. O žádné drama se ale nejednalo, protože Co ťa potom od začátku diktovali tempo a po jednoznačném výsledku 5:1 se stali šampiony turnaje.

Celkové pořadí turnaje:
1. Co ťa potom
2. Chaos
3. Bonsaje
4. - 6. Litrpůl, Radiators, Tulipáni
7. - 8. 1. FCB, Svaz ztracených bohémů
9. - 10. Malíkov, Brodek u Konice

Nejstarším hráčem turnaje byl Radek Kubálek z týmu Svaz ztracených bohémů.

Štěpánský turnaj 2014 - výsledky Štěpánský turnaj 2014 - vítěz
Další fotky ze Štěpánského turnaje 2014 najdete ZDE.
Všechny fotky si také můžete stáhnout v jednom archívu, a to ZDE.

Štěpánský turnaj 2014 - rozlosování turnaje, hrací plán
V pátek 28. listopadu proběhlo v klubovně na hřišti Sokola Městečko Trnávka rozlosování týmů do skupin pro Štěpánský turnaj. Rozlosování turnaje a časový harmonogram jednotlivých zápasů najdete ZDE.

Štěpánský turnaj 2014 - přihlášené týmy
Tulipáni
Bonsaje
Malíkov
Svaz ztracených bohémů
Litrpůl
1. FCB
Chaos
Radiators
Co ťa potom
Brodek u Konice

Štěpánský turnaj 2014 - informace, propozice
Podrobnější informace k turnaji, propozice atd. najdete ZDE.

Štěpánský turnaj 2014 - pozvánka
Jako již tradičně, i letos uspořádá Sokol Městečko Trnávka 26. prosince každoroční Štěpánský turnaj. Kapacita turnaje je 10 týmů (maximálně 10 hráčů v každém týmu), které budou rozděleny do dvou skupin. Z těch pak postoupí první tři do další fáze turnaje.

Místo - Sportovní hala při ZŠ Městečko Trnávka.
Startovné - 1200,- včetně občerstvení pro hráče.
Hrací doba - 1 x 17 min.
Ceny - družstva na 1. – 3. místě obdrží poháry, ostatní diplomy a drobné ceny.

Přihlášky se jménem týmu a kontaktní osobou zasílejte formou SMS na tel. číslo 736 785 638 - Robert Hensl.

Po naplnění kapacity deseti týmů bude doplněn kompletní harmonogram turnaje, včetně začátku a další informace.

VZKAZY

1. Sebranice