Hrát budou pod názvem Kunčina B, domácí hřiště je v Trnávce.

M. Trnávka - Vendolí

PŘÍPRAVKA: NE 13.10.2024 - 9:30
M. Trnávka

Němčice 2:4 Kunčina B
Muži Kunčiny B s připsali první letošní vítězství, když venku porazili lídra III. třídy Němčice 4:2. Celý druhý poločas se hrálo v deseti na obou stranách.

Na první branku se čekalo jen 8 minut a radovala se z ní Kunčina, když se po pěkné přihrávce Fréhara trefil Blaško. O 3 minuty později musel na druhé straně zasahovat Pařil při přímém kopu. Stejná situace se opakovala i o chvíli později. Ve 20. minutě zahrávali domácí další přímý kop, na který tentokrát Pařil nedosáhl - 1:1. Po půlhodině hry dostal A. Širůček míč do sítě, jenže pomezní lajk z řad domácích zvedl praporek a signalizoval ofsajd, což nikdo z hostů nechápal. Gól tedy uznaný nebyl. Ve 39. minutě se však Kunčina druhé branky dočkala, když se opakovala podobná situace jako u prvního gólu. Fréhar poslal další přesnou přihrávku do vápna, kde zavěsil Blaško. 3 minuty před koncem došlo na vyloučení na obou stranách. Kapitán domácích uviděl červenou kartu za hrubý faul na Janíka. Ten si to nenechal líbit a musel také předčasně do sprchy. Zápas se tedy dohrával v deseti.
4 minuty po změně stran završil Blaško svůj hattrick, tentokrát po spolupráci s A. Širůčkem - 1:3. V 52. minutě vyrazil brankář střelu z rohu Kubálka. Střela Šira skončila mimo bránu. V 66. minutě měli domácí dobrou šanci na snížení, jenže Skočovský, který do druhé půle vystřídal v bráně Pařila, ho vychytal. Další dobrý zákrok si připsal v 75. minutě. Poté měl na druhé straně šanci Pařil, když gólmanovi vypadl míč z rukou, chyběla mu však přesnější muška. 3 minuty před koncem Němčice ještě utkání zdramatizovaly, když se jim podařilo snížit na 2:3. Poslední slovo však mělA. Širůček, který šel v nastaveném čase sám na gólmana, udělal mu kličku a zavěsil do prázdné brány.

Kunčina B si tedy připsala první vítězství, nutno říci, že zasloužené. O další body se může tým pokusit příští týden doma proti Koclířovu.

Góly: Němčice - Pavliš 2x; Kunčina B - Blaško 2x, A. Širůček
Žluté karty: 1 – 1
Červené karty: 1 – 1
Rozhodčí: Ropek, Lněnička
Diváci: 60

Sestavy
Němčice – Renza, T. Vytlačil, Škeřík, Kohút, Sršeň (ž. k.), Ma. Gyömber, Pavliš, L. Vytlačil, Votřel (č. k.), Mi. Gyömber, Vomáčko - náhr. Nováček, Kolář, Havla, F. Radimecký, J. Radimecký, Brýdl
Kunčina B – Pařil, Cvejn, Kubálek st., Scholze, Fréhar, Janík (č. k.), Kolář (ž. k.), Popelář, Šir, A. Širůček, Blaško - náhr. Skočovský, Hlubinka

Střídání Kunčiny B
Pařil (46. Skočovský), Fréhar (71. Pařil), Šir (84. Hlubinka)
Němčice - Kunčina B
Další fotky z utkání v Němčicích najdete ZDE.

V oficiálním zápise z utkání je špatně napsaný první gól Němčic. Nepadl v 0. minutě, ale ve 20. minutě.
Vydáno 05 Oct 2024 by Sokol

Čistá 5:0 Kunčina B
Muži odehráli v sobotu duel v Čisté, kde se jim nepodařilo využít žádnou svou šanci, naopak pětkrát inkasovali a odvezli si tak porážku 0:5.

Hned ve 2. minutě zahrozila Kunčina, nic z toho však nebylo. O 4. minuty později se domácí ujali vedení střelou z dálky do šibenice. V 10. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Fréhar, mířil však nepřesně. V 18. minutě měl velkou šanci A. Širůček, jenže jeho střelu vyrazil gólman na rohový kop. Po rohu přišla další příležitost, ale opět bez úspěchu. O 3 minuty později stříleli mimo bránu domácí. Ve 25. minutě se nejprve míč po pokusu Čisté odrazil od tyče, následná dorážka už ale skončila v síti - 2:0 pro domácí. Po půlhodině hry zvýšila Čistá na 3:0. Standardní situace Blaška brankáři žádné velké problémy nepřinesla. 5 minut před poločasem pálil z úhlu Šir, trefil však jen boční síť. Poté ještě na druhé straně hlavičkovali domácí po rohovém kopu nad bránu.
5 minut po změně stran přidala Čistá čtvrtou branku. O 2 minuty později mířil nepřesně po přihrávce Popeláře A. Širůček. V 57. minutě předvedl Kroupa dobrý zákrok, když vykopl nohou míč do bezpečí. O 2 minuty později měl další práci, tentokrát vyrazil střelu na rohový kop. Následovalo několik nepřesných střel. Tečka za utkáním přišla v samotném závěru, kdy rozhodčí nařídil penaltu po zákroku Janíka v pokutovém území a domácí z ní stanovili konečný výsledek na 5:0.

Další těžký duel odehraje Sokol příští víkend v Němčicích.

Góly: Čistá - Škorpík, Štegner, Ondruška 2x, Vomáčka (pen.)
Žluté karty: 2 – 3
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Vodička, Dvořák, Hnát
Diváci: 120

Sestavy
Čistá – Koudela, Ludvíček, Kmošek, Bartoníček, Škorpík (ž. k.), Hanus, Dvořák (ž. k.), Ondruška, Vomáčka, Pavlíček, Mendes - náhr. Jetmar, Bláha, Štegner, Průžek, Sotona, Beneš, Nepraš
Kunčina B – Kroupa, Cvejn, Foret, Selinger, Popelář, Brychta, Janík (ž. k.), Fréhar, Šír, A. Širůček (ž. k.), Blaško (ž. k.) - náhr. Kolář, Reich

Fréhar (46. Kolář), Brychta (60. Reich)
Čistá - Kunčina B
Další fotky z utkání v Čisté najdete ZDE.
Vydáno 29 Sep 2024 by Sokol

Kunčina B 2:8 Radiměř
Mužům Kunčiny B se nepovedlo domácí utkání s Radiměří, když v každém poločase dostali čtyři branky a nakonec prohráli vysoko 2:8.

První střelu utkání si připsal Pařil, mířil však vedle. V 8. minutě se hosté ujali vedení po chybě obrany. O chvilku později pomohla Hrabáčkovi tyč. Za Sokol se dostal do šance Kroupa, ale nevyužil ji. Úspěšný nebyl ani Kolář, a tak v 17. minutě udeřili podruhé hosté - 0:2. O 2 minuty později pálil z přímého kopu Scholze, jeho pěknou ránu ovšem gólman vyrazil na rohový kop. Po rohu měl příležitost A. Širůček, jenže branka z toho také nebyla. Po půlhodině hry přidala Radiměř třetí trefu. Pak ale vykřesal naději A. Širůček, který dokázal po dobré akci snížit na 1:3. Jenže hosté se do poločasu trefili ještě jednou, a tak Sokol prohrával po 45-ti minutách 1:4.
Po změně stran předvedl v 52. minutě skvělý zákrok Hrabáček, když vychytal Konečného, který se před ním objevil zcela sám. V 59. minutě už byl ale znovu překonán a během následujících devíti minut hostující Straka dovršil hattrick - 1:7. V 73. minutě sice snížil Pařil hlavou po centru Kubálka ml. na 2:7, poslední slovo měl ale Konečný. Ten svou trefou v 75. minutě stanovil výsledek na 2:8.

Tento debakl může Kunčina B zkusit odčinit v sobotu v Čisté.

Góly: Kunčina B - A. Širůček, Pařil; Radiměř - Vach 2x, Trnečka, Štefl, Straka 3x, Konečný
Rozhodčí: Ondrejka, Kuncová, Václavek
Diváci: 85

Sestavy
Kunčina B – Hrabáček, Cvejn, Kubálek st., Scholze, Fréhar, Kolář, Říha, Kubálek ml., Kroupa, Pařil, A. Širůček - náhr. D. Širůček, Janík, Reich, Hlubinka (ž. k.)
Radiměř – Jedlička, Bubela, Moravec, Krhoun, Valouch, Suchý, Straka, Šmíd, Vach, Konečný (ž. k.), J. Trnečka - náhr. Pokorný, Štefl, L. trnečka, Mauer, Škorpík

Fréhar (15. Hlubinka), Kroupa (27. D. Širůček), Kubálek ml. (33. Kroupa), Říha (37. Reich), Hlubinka (39. Fréhar), Scholze (41. Kubálek ml.), Kroupa (45. Scholze), D. Širůček (46. Kroupa), Reich (46. Říha), Fréhar (55. Janík), Scholze (61. Hlubinka), A. Širůček (67. D. Širůček), Říha (75. A. Širůček), Kubálek st. (75. Reich)
Kunčina B - Radiměř
Další fotky z utkání s Radiměří najdete ZDE.

Nevedlo se ani žákům, kteří prohráli v Němčicích 2:6.
Vydáno 22 Sep 2024 by Sokol

Víkendový fotbalový program zrušen
Kvůli nepřízni počasí byl víkendový fotbalový program v celém okrese Svitavy pro všechny kategorie ZRUŠEN. Přípravka, žáci ani muži tedy hrát nebudou. Náhradní termíny jsou stanoveny pro muže a žáky na 9.-10.11., pro přípravku 26.-27.10. Kluby mají možnost domluvit si i jiný termín někdy v týdnu.
Vydáno 13 Sep 2024 by Sokol

Koclířov 4:1 Kunčina B
Muži Kunčiny B prohráli v Koclířově 1:4, když neproměnili penaltu a několik dobrých šancí.

Ve 2. minutě se dostal do šance A. Širůček, vytěžil z ní ale pouze rohový kop. Naopak na druhé straně domácí svou šanci využili a ve 4. minutě se tak ujali vedení. Střela Kubína z 9. minuty skončila hodně nad brankou. Přesnější muška chyběla i Koclířovu. Po 15-ti minutách dobře zasáhl Hrabáček při šanci domácích. O několik minut později zahrozila i Kunčina, ovšem neúspěšně. Ve 25. minutě zvýšil Koclířov hlavou na 2:0. Ve 39. minutě už to bylo 3:0. O 2 minuty později ale vykřesal naději pro Kunčinu A. Širůček, který po přihrávce Kroupy snížil na 3:1. Těsně před poločasem musel ještě zasahovat Hrabáček, předvedl však dobrý reflex a míč za svá záda nepustil.
Hned po změně stran dostala Kunčina šanci v podobě pokutového kopu za faul na Kroupu. Zkušený exekutor penalt Janík však tentokrát selhal a bránu přestřelil. Další velká šance přišla v 50. minutě, kdy mohl zakončovat po přihrávce A. Širůčka Voj. Václavek, z malého vápna ovšem bránu přestřelil. Neujala se ani hlavička A. Širůčka o chvíli později. Kunčina se sice snažila, ale místo snížení přišel v 77. minutě čtvrtý gól Koclířova. Na to už Kunčina nedokázala zareagovat, naopak v závěru musel Hrabáček předvést ještě jeden super zákrok, a tak utkání skončilo výsledkem 4:1 pro domácí.

Další duel čeká hráče příští týden v Linharticích.

Góly: Koclířov - Menšík 2x, Pálka, Léhar; Kunčina B - A. Širůček
Rozhodčí: P. Schejbal, A. Schejbal
Diváci: 40

Sestavy
Koclířov – Hárovník, Pálka, Léhar, Binder, Menšík, Moravec, Sivák, Novák, Gregor, Popilka, Křížek . náhr. Pandula, Elgner (ž. k.), Strnad, Křovánek
Kunčina B – Hrabáček, Kleveta, Kubálek st., Kubín, Stenzl, Popelář, Brychta, Janík, Kolář, A. Širůček, Hlubinka - náhr. Cvejn, Kroupa (ž. k.), D. Širůček, Voj. Václavek

Kleveta (24. Cvejn), Hlubinka (30. Kroupa), Stenzl (33. Voj. Václavek), Popelář (46. D. Širůček), Brychta (46. Hlubinka), Kroupa (47. Stenzl), Stenzl (63. Kleveta), Hlubinka (63. Kroupa), D. Širůček (72. Stenzl), Voj. Václavek (77. Hlubinka), A. Širůček (81. Voj. Václavek)
Koclířov - Kunčina B
Další fotky z utkání v Koclířově najdete ZDE.

Žáci Městečka Trnávky v druhém utkání sezóny prohráli v Kunčině 0:1.
Vydáno 07 Sep 2024 by Sokol

Kunčina B 1:2 Němčice
Muži Kunčiny B prohráli doma duel s Němčicemi 1:2. Po horší první půli v té druhé přidali, ale závěrečný tlak nakonec nestačil ani na bod.

V utkání se béčko Kunčiny muselo obejít bez několika opor, které jely pomoci áčku. Hosté vlétli do utkání pěkně zostra. Ve 3. minutě měli první šanci, ale Hrabáček byl připravený. Následovalo několik dalších, ale nepřesných střel. V 16. minutě se objevil hráč Němčic sám před Hrabáčkem a této situace využil - 0:1. O 2 minuty později se dostal do šance Kroupa, po kontaktu s gólmanem ale nezakončil. Ve 21. minutě prověřil gólmana Blaško, svým pokusem mu ale žádné větší starosti nezpůsobil. Ze střely Kubálka vytěžil Sokol pouze rohový kop, a tak ve 33. minutě udeřili opět hosté - 0:2. Do poločasu musel Hrabáček ještě dvakrát zasahovat, což se mu povedlo.
2 minuty po změně stran měl Hrabáček další práci. Na druhé straně střílel Kleveta, brankář si to ovšem pohlídal. V 59. minutě nastřelily Němčice tyč. O 7 minut později předvedl Hrabáček perfektní zákrok.V 75. minutě vykřesal pro Kunčinu naději Blaško, když po přihrávce Šíra snížil na 1:2. To Sokol nakoplo k závěrečnému tlaku. V 82. minutě gólman hostů vyrazil centr Kubálka. O 4 minuty později se dostal do šance Kleveta, ale nic z toho nakonec nebylo. V 88. minutě přihrával Hlubinka na Šíra, ten měl dobrou šanci na vyrovnání, jenže trefil brankáře. Poté musel ještě jednou zasahovat Hrabáček. Vyrovnat už se Kunčině nepodařilo, a tak tým prohrál 1:2.

Příště čeká hráče duel na nově zrekonstruovaném hřišti v Koclířově.

Góly: Kunčina B - Blaško; Němčice - Gyömbér ml.
Žluté karty: 3 – 0
Rozhodčí: Ropek, Opletal, Grulich
Diváci: 60

Sestavy
Kunčina B – Hrabáček, Cvejn, Reich (ž. k.), Kubálek st., Kubín, Kolář, Říha, V. Kalina, Pařil, Blaško, Kroupa (ž. k.) - náhr. Hlubinka, Toman, Šír, Kleveta - Hensl ž. k. na střídačce
Němčice – Renza, Veselý, Gyömbér st., Hynek, T. Vytlačil, Kohút, T. Sršeň, L. Vytlačil, Pavliš, Votřel, Gyömbér ml. - náhr. Večeřa, Beran, Brýdl, J, Sršeň, Nováček, F, Radimecký, J. Radimecký

Kubín (18. Toman), Reich (21. Šír), Pařil (22. Hlubinka), Šír (35. Kleveta), Cvejn (46. Kubín), V. Kalina (51. Reich), Hlubinka (51. Šír), Kroupa (61. Pařil), Reich (73. Kalina), Pařil (80. Hlubinka), Říha (80. Kroupa), Kolář (80. Cvejn)
Kunčina B - Němčice
Další fotky z utkání s Němčicemi najdete ZDE.
Vydáno 01 Sep 2024 by Sokol

Hledá se trenér přípravky
Hledá se trenér
Vydáno 28 Aug 2024 by Sokol

Rozpis zápasů podzimní části sezóny
Konečně máme k dispozici kompletní rozpis zápasů všech týmů pro podzimní část sezóny (čekalo se na případné změny u přípravky).

Rozpis všech týmů najdete ZDE.

Kunčina B 1:1 Čistá
Hráči Kunčiny B remizovali doma 1:1 s Čistou, když měli spoustu šancí, ale využili až tu v nastaveném čase.

První větší šance byla k vidění v 11. minutě, kdy po centru Scholzeho hlavičkoval Kolář, ovšem mimo bránu. O chvíli později vytěžil Vendelín Václavek ze své střely pouze rohový kop. Ve 20. minutě zahrozili i hosté, jenže jim chyběla větší přesnost. O 6 minut později trefila jejich střela přímo Hrabáčka. Po neúspěšných střelách Scholzeho a Blaška se ujali hosté ve 34. minutě vedení, když po standardní situaci a nečekaném odrazu zapadl míč do sítě - 0:1. Blízko vyrovnání byl A. Širůček. Po centru Štefla však z bezprostřední blízkosti nezakončil dobře. Gólman Čisté si poradil i s další hlavičkou Koláře. Do poločasu se už skóre nezměnilo.
5 minut po změně stran pálil hodně nad bránu Štefl. Následně musel zasahovat na druhé straně Hrabáček. Se střelou Koláře z úhlu si brankář hostů také poradil. Přímý kop Scholzeho ze 78. minuty se také neujal. V 81. minutě skončila střela Čisté kousek vedle branky. Kunčina v závěru víc a víc tlačila. Hlavičku Pařila v 86. minutě brankář chytil, střely Štefla a Brychty šly mimo. V nastaveném čase zahrávala Kunčina dva rohové kopy. Z prvního vytěžila jen další rohový kop. Ten už se ale podařilo proměnit, když o konečné remíze 1:1 rozhodl hlavou po rohu Štefla O. Brychta.

Další duel čeká Sokol v neděli doma proti Koclířovu.

Góly: Kunčina B - O. Brychta; Čistá - Vomáčka
Rozhodčí: Sedlák, Grulich, Sýkora
Diváci: 65

Sestavy
Kunčina B – Hrabáček, Scholze, Smolík, Selinger, Cvejn, Popelář, Kolář, Sedláček, Toman (ž. k.), A. Širůček, Ven. Václavek - náhr. D. Širůček, O. Brychta, Štefl (ž. k.), Pařil, Blaško
Čistá – Koudela, Ludvíček, Kmošek, Škorpík (ž. k.), Hanus (ž. k.), Dvořák, Kodým, Ondruška (ž. k.), Vančura, Vomáčka, Pavlíček - náhr. Bartoníček, Jetmar, Pacák, Beneš, Štegner, Průžek, Michrina

Smolík (23. Blaško), Sedláček (29. Štefl), Toman (40. D. Širůček), D. Širůček (46. O. Brychta), A. Širůček (64. Pařil), Ven. Václavek (64. Toman), Popelář (79. D. Širůček), Kolář (88. Popelář), D. Širůček (90. Ven. Václavek)
Kunčina B - Čistá
Další fotky z utkání s Čistou najdete ZDE.

Gól Brychty na 1:1
Vydáno 25 Aug 2024 by Sokol

Radiměř 7:2 Kunčina B
Muži Kunčiny B odehráli v neděli dopoledne duel v Radiměři. Utkání, ve kterém byla vidět spousta šancí na obou stranách, dopadlo mnohem lépe pro domácí. Ti využili podstatně více svých příležitostí a Kunčině B nakonec uštědřili porážku 2:7.

Hned v 1. minutě kopali domácí penaltu za ruku Scholzeho. Hrabáček sice směr střely vystihl, na míč ale nedosáhl - 1:0. V 5. minutě zahrával Štefl standardní situaci, střela šla ovšem přímo na gólmana. Následně musel zasahovat na druhé straně Hrabáček. Mimo bránu skončila šance Širůčka. Ve 14. minutě mohl vyrovnat Štefl, trefil ale pouze tyč a následná dorážka se od obránce odrazila na rohový kop. O minutu později zvýšila Radiměř z přímého kopu na 2:0. Ve 20. minutě se objevil hráč domácích sám před Hrabáčkem, míč však v brance neskončil. O chvíli později pálil Štefl, vytěžil z toho ale jen rohový kop. Po půlhodině hry se opět dostali domácí sami před Hrabáčka a tentokrát toho už využili - 3:0. Ve 39. minutě nejprve dobře zasáhl Hrabáček, následně schytal z dorážky tvrdou ránu z bezprostřední blízkosti Scholze, od kterého se míč odrazil do bezpečí. 3 minuty před poločasem pálil do obránce Reich, k dorážce se dostal Kroupa a zásahem pod víko snížil na 3:1. V poslední minutě měla Kunčina ještě další dobrou příležitost, branka už ale nepadla.
3 minuty po změně stran se objevil v šanci Kroupa, gól z toho ale nebyl. Na druhé straně přestřelil z metru bránu E. Konečný. V 55. minutě vyrazil brankář Radiměře střelu Štefla. O 4 minuty později zvýšili domácí na 4:1. Poté byl sám před gólmanem Kroupa, jenže minul. A tak přišel další úder Radiměře - 5:1. Střele Širůčka ze 72. minuty chyběla větší přesnost. V 78. minutě běžel sám na Hrabáčka E. Konečný, brankáře Kunčiny ovšem neobelstil. O minutu později však přišla další trefa domácích, tentokrát hlavou - 6:1. V 83. minutě už to bylo 7:1. Kunčině se podařilo alespoň zkorigovat výsledek v 87. minutě, kdy se z přímého kopu trefil Štefl. Na víc už se ale tým nezmohl, a tak Kunčina B prohrála 2:7.

Utkání nabídlo opravdu hodně šancí na obou stranách, jen škoda té spousty neproměněných a tolika chyb v obraně.. Příště si může tým spravit reputaci doma duelem s Čistou.

Góly: Radiměř - Vach 2x (1x pen.), J. Trnečka 4x, Šmíd; Kunčina B - Kroupa, Štefl
Žluté karty: 1 – 2
Rozhodčí: Bednář, Hořínek, Kubíček
Diváci: 50

Sestavy
Radiměř – Jedlička, Bubela, Moravec, Krhoun, Vach, E. Konečný, Suchý (ž. k.), Straka, Šmíd, Valouch, J. Trnečka - náhr. Carda, Štefl, L. Trnečka, Štefek, Pokorný, Škorpík, Křivinka
Kunčina B – Hrabáček, Cvejn (ž. k.), Smolík, Scholze, Popelář, Reich, Blaško, Kolář, Toman, Štefl, Širůček - náhr. Kubálek (ž. k.), Kroupa, Hlubinka

Blaško (25. Kroupa), Cvejn (39. Kubálek), Reich (46. Cvejn), Širůček (46. Blaško), Smolík (59. Širůček), Kolář (61. Hlubinka), Kroupa (80. Kolář), Cvejn (84. Smolík)
Radiměř - Kunčina B
Další fotky z utkání v Radiměři najdete ZDE.

Gól Štefla na 7:2
Vydáno 18 Aug 2024 by Sokol

Kunčina B 2:2 Linhartice
Muži Kunčiny B vstoupili do sezóny 2024/2025 remízou 2:2 s Linharticemi, když dvakrát neudrželi vedení.

Na první střelu se čekalo 7 minut a měli ji na svědomí hosté. Chyběla však větší přesnost. O 4 minuty později poslal Kunčinu do vedení Širůček. To ale netrvalo dlouho, protože už ve 13. minutě bylo vyrovnáno. O 2 minuty později domácí opět vedli po pěkné trefě z otočky Štefla - 2:1. O chvíli později vyrazil Pařil střelu Metry na rohový kop. Ve 33. minutě poslal Štefl centr před bránu, kde zakončoval Janík, gólman byl ale připravený. Následně zlikvidoval i přímý kop Scholzeho. Střele Smolíka chyběla větší přesnost, a tak poločas skončil výsledkem 2:1.
5 minut po změně stran využili hosté nedorozumění Kunčiny před vlastní bránou. Pařil sice nejprve střelu vyrazil, na dorážku už byl ale krátký - 2:2. Pařil musel i poté dvakrát zasahovat, ale žádné velké problémy se střelami neměl. Na druhé straně prověřil postřeh brankáře Hrabáček. V 69. minutě měl šanci Širůček, jenže chybělo lepší zakončení. O 4 minuty později předvedl dobrý zákrok Pařil. Následně zaskočil za Pařila Kleveta, který odkopl míč poletující v blízkosti branky do bezpečí. V závěru měl ještě dvě dobré příležitosti Širůček, v obou případech však bránu minul, a tak zápas skončil remízou 2:2.

Příště čeká hráče duel v Radiměři, kde je zápas naplánovaný netradičně na neděli od 10:00.

Góly: Kunčina B - A. Širůček, Štefl; Linhartice - Bednář 2x
Žluté karty: 1 – 0
Rozhodčí: Roubík, Roubík, Protivánek
Diváci: 80

Sestavy
Kunčina B – Pařil, Kleveta, Smolík, Scholze, Popelář, Janík, Kolář (ž. k.), Toman, A. Širůček, Štefl, Kroupa - náhr. Kubálek ml., Voj. Václavek, Ven. Václavek, Hrabáček, Blaško, Cvejn
Linhartice – Stárek, Prucek, Vrána, Moravec, Skřebský, Cerman, Andrlík, Bednář, Kyrcz, Rek, Kelo - náhr. Marek, Škrabal, Janeček, Mlčoch

Kroupa (16. Blaško), Kolář (20. Voj. Václavek), Voj. Václavek (37. Kubálek), Toman (40. Ven. Václavek), A. Širůček (46. Hrabáček), Janík (46. Cvejn), Ven. Václavek (58. Toman), Blaško (63. Kroupa), Kubálek (63. Kolář), Scholze (63. Voj. Václavek), Hrabáček (65. A. Širůček), Cvejn (73. Scholze), Kleveta (77. Cvejn), Voj. Václavek (81. Blaško)
Kunčina B - Linhartice
Další fotky z utkání s Linharticemi najdete ZDE.
Vydáno 11 Aug 2024 by Sokol

Příprava - Kunčina B 3:3 Kladky
Muži již pod názvem Kunčina B odehráli v neděli 4. srpna 2024 doma přátelské utkání s Kladkami. Sokol třikrát neudržel vedení a nakonec se soupeřem remizoval 3:3.

Hned v 1. minutě se trefil Popelář, bylo to ovšem z ofsajdu. V 10. minutě se objevil před gólmanem hostů A. Širůček, míč však nastřelil přímo do něj. O 8 minut později poslal přihrávku do vápna Kleveta, Selingerovi ale chyběl krok k zakončení. Poté se osmělily i Kladky, jejich rána však skončila nad bránou. Ve 21. minutě šel sám na gólmana Kurinec, jenže bránu minul. O 5 minut později zasahoval Hrabáček, střela mu ale žádné problémy neudělala. Po půlhodině hry vyrazil brankář hostů střelu A. Širůčka. To stejné se opakovalo i o chvilku později. Ve 34. minutě vyrazil Hrabáček dobrý pokus Kladek na rohový kop. Následně Popelář prošel před soupeře, ovšem chybělo lepší zakončení. 6 minut před poločasem konečně skončila jedna ze šancí Kunčiny v bráně. A. Širůček přihrál před bránu, kde míč doklepnul do sítě Kroupa - 1:0.
Hosté dokázali vyrovnal už 4 minuty po změně stran, když se trefili z přímého kopu. V 52. minutě poslal Kunčinu po přihrávce Klevety znovu do vedení A. Širůček. O 6 minut později však hosté opět vyrovnali centrovanou trefou do šibenice - 2:2. V 70. minutě předvedl Hlubinka dobrý zákrok při další šanci hostů. Na druhé straně skončila kousek vedle brány střela z úhlu Klevety. V 77. minutě Hlubinka opět dobře zareagoval a střelu Kladek vyrazil na rohový kop. O pár minut později šla Kunčina potřetí do vedení díky druhé trefě v utkání A. Širůčka. Navýšil skóre mohl Kurinec, jenže gólmana nepřekonal, a tak následně po chybě v rozehrávce hosté opět vyrovnali - 3:3. Poté měl Hlubinka ještě jeden zákrok, branka už ale nepadla, a tak utkání skončilo remízou 3:3.

V neděli 11. srpna již čeká tým první duel nové sezóny, ve kterém vyzve Kunčina doma (na hřišti Trnávky) Linhartice. Jelikož jde o spojený tým Trnávky a Kunčiny, budou zde články a fotky z utkání i nadále tak, jako doteď...

Góly Trnávky: Kroupa, A. Širůček 2x
Sestava Trnávky: Hrabáček, Kleveta, Smolík, Kolář, Kubálek ml. Toman, Říha, Selinger, Popelář, A. Širůček, Kroupa - náhr. Hlubinka, Kurinec, D. Širůček
Příprava Kunčina B - Kladky
Další fotky z přípravy proti Kladkám najdete ZDE.
Vydáno 05 Aug 2024 by Sokol

Příprava proti Kladkám
Muži odehrají již pod názvem Kunčina B v neděli 4. srpna 2024 doma přípravný zápas proti celku Kladek. Začátek je naplánován na 17:00.
Vydáno 31 Jul 2024 by Sokol

Pouťový zápas - Městečko Trnávka 1:3 Olešnice B
Muži v rámci Pouťového víkendu odehráli poslední zápas pod jménem Městečko Trnávka. V něm se střetli s celkem Olešnice B, který byl smíchaný s Bouzovem. Trnávka měla několik zajímavých šancí, nakonec však i díky neproměněné penaltě prohrála 1:3.

První šanci v utkání měl v 6. minutě Říha, branku z ní však nevydoloval. O 7 minut později se dostali hosté sami před gólmana D. Hensla a svou příležitost využili - 0:1. Poté mířil na druhé straně nepřesně Vojta Václavek. V 19. minutě měl dobrou šanci Kurinec, jenže trefil přímo brankáře. Následně vyrazil Hensl další pokus Olešnice. Ve 27. minutě zvýšili hosté na 0:2. Před poločasem měl ještě Hensl další práci, pohlídal si to ale, a tak bylo v půlce skóre 0:2.
4 minuty po změně stran snížil na 1:2 po dobré akci Kroupa. O 3 minuty později se otřel míč po střele hostů o tyč. Další střela už však skončila v bráně - 1:3. Po hodině hry prověřil z úhlu gólmana Štefl, ale neúspěšně. Na druhé straně dobře zasáhl Skočovský. V 67. minutě mířil hodně nepřesně Kurinec. O 5 minut později dostala Trnávka možnost kopat penaltu za faul na Kacíře, Kroupu ovšem gólman vychytal. 5 minut před koncem chyběl Kacířovi kousek, aby se dostal k zakončení. V samotném závěru měl ještě šanci Scholze, jenže gólman míč vyrazil a Kacířova hlavička neměla přesnost, a tak zápas skončil prohrou Trnávky 1:3.

Gól Trnávky: Kroupa
Sestava Trnávky: Hensl, Kleveta, Kacíř, L. Smolík, Selinger, Voj. Václavek, Říha, Štefl, Popelář, D. Širůček, Kroupa. Skočovský, Hlubinka, Kurinec, Kolář, Ven. Václavek, Scholze