Rozpis a výsledky zápasů

Sezóna 2020/2021

Muži

DEN DATUM UTKÁNÍ ZAČÁTEK VÝSLEDEK
NE 16. 8. 2020 Sokol Trnávka - M. Třebová C 16:00 0:3
SO 22. 8. 2020 Vendolí - Sokol Trnávka 17:00 0:2
NE 30. 8. 2020 Sokol Trnávka - Koclířov 16:00 2:2
SO 5. 9. 2020 Čistá - Sokol Trnávka 16:30 0:0
NE 13. 9. 2020 Sokol Trnávka - Třebařov 16:00 5:0
SO 19. 9. 2020 Rohozná - Sokol Trnávka 16:00 3:0
NE 27. 9. 2020 Sokol Trnávka - Sebranice 15:30 0:0
SO 3. 10. 2020 Křenov - Sokol Trnávka 15:00 4:1
NE 11. 10. 2020 Sokol Trnávka - Kunčina B 15:00 3:1
SO 17. 10. 2020 M. Třebová C - Sokol Trnávka 10:15
NE 25. 10. 2020 Sokol Trnávka - Vendolí 14:30
ST 28. 10. 2020 Kunčina B - Sokol Trnávka 14:30
SO 31. 10. 2020 Koclířov - Sokol Trnávka 14:00
SO 7. 11. 2020 Sokol Trnávka - Čistá 13:30

Výsledkovou tabulku III. třídy a výsledky ostatních zápasů najdete ZDE.


VÝSLEDKY PŘEDCHOZÍCH SEZÓN
Výsledky Trnávky ze sezóny 2019/2020 Výsledky Trnávky ze sezóny 2018/2019 Výsledky Trnávky ze sezóny 2017/2018 Výsledky Trnávky ze sezóny 2016/2017 Výsledky Trnávky ze sezóny 2015/2016 Výsledky Trnávky ze sezóny 2014/2015 Výsledky Trnávky ze sezóny 2013/2014 Výsledky Trnávky ze sezóny 2012/2013



Žáci

DEN DATUM UTKÁNÍ ZAČÁTEK VÝSL. POZN.
SO 25. 8. 2018 Březová n. S. - M. Trnávka 12:30 3:2
NE 2. 9. 2018 M. Trnávka - Němčice 14:00 3:0
SO 8. 9. 2018 Opatov - M. Trnávka 14:00 1:7
SO 22. 9. 2018 Morašice/H. Újezd - M. Trnávka 10:00 2:4 hř. H. Újezd
NE 30. 9. 2018 M. Trnávka - Sebranice 13:30 7:0
SO 13. 10. 2018 D. Újezd - M. Trnávka 10:00 2:3
NE 21. 10. 2018 M. Trnávka - Křenov/D. Loučka 13:00 7:0
SO 27. 10. 2018 Hradec n. S. - M. Trnávka 10:00 2:3
NE 4. 11. 2018 M. Trnávka - Kunčina/Mladějov 11:30 7:1
NE 7. 4. 2019 M. Trnávka - Hradec n. S. 13:30 0:1
NE 13. 4. 2019 Kunčina/Mladějov - M. Trnávka 10:00 2:4
SO 20. 4. 2019 M. Trnávka - Březová n. S. 14:00 4:1
NE 21. 4. 2019 Němčice - M. Trnávka 16:00 2:3
SO 20. 4. 2019 M. Trnávka - Opatov 14:00 4:0
NE 19. 5. 2019 M. Trnávka - Morašice/H. Újezd 14:00 3:0
NE 26. 5. 2019 Sebranice - M. Trnávka 10:00 1:2
SO 1. 6. 2019 Křenov/Dl. Loučka - M. Trnávka 10:00 0:9
NE 9. 6. 2019 M. Trnávka - Dolní Újezd 14:00 3:2

Výsledkovou tabulku Okresního přeboru žáků 8+1 najdete ZDE.







ANKETA




VZKAZY





TABULKA

Pořadí, tým Body
1. Rohozná
2. Křenov
3. Čistá
4. M. Třebová C
5. Sebranice
6. M. Trnávka
7. Vendolí
20
19
18
14
13
12
11

Celá tabulka III. třídy - ZDE