Trnávka nezvládla i poslední duel podzimní části sezóny a po prohře 0:6 s Jevíčkem bude mít na jaře co dohánět.

Již několikrát Trnávka zaspala první dvacetiminutovku utkání a nejinak tomu bylo i tentokrát. V úvodu se Sokol držel na polovině soupeře, jenže v 9. minutě zahrávalo Jevíčko přímý kop, po kterém zavěsil hlavou Vašíček0:1. Ve 14. minutě zvýšil na 0:2 Štefl. O pár minut později následovala chyba Trnávky, kterou potrestali hosté třetí trefou a opět bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Ve 24. minutě musel Hensl znovu zasahovat, tentokrát však vytáhl dobrý zákrok. Za Sokol zkusili štěstí Janík a Do. Továrek, gólman ale větší problémy neměl. Větší šanci měl Janík 5 minut před poločasem, jeho hlavička ovšem skončila kousek vedle branky. Následně se nedostal do zakončení Stenzl. V nastaveném čase ještě musel dvakrát zasahovat Hensl, míč ale za svá záda nepustil.
Po změně stran centroval před bránu hostů Stenzl, tam však nikdo nezakončoval. V 55. minutě pálil Michalčák, střela se mu ale vůbec nepovedla a skončila hodně mimo bránu. V 57. minutě zvýšil na 0:4 druhou trefou v utkání Štefl. Při této akci se bohužel zranil gólman Hensl, kterého odvezla sanitka s poraněným kolenem. Vzhledem k tomu, že Trnávka neměla k dispozici druhého brankáře, musel utkání dochytal Du. Továrek. Toho dokázalo Jevíčko využít ještě dvakrát a stanovilo tak konečné skóre na hrozivých 0:6.

Muži tedy přezimují na předposledním 13. místě tabulky Okresního přeboru s náskokem 1 bodu na Radiměř a ztrátou 5ti bodů na Linhartice a Dlouhou Loučku. Přes zimu se snad marodka výrazně zmenší a na jaře se musí hráči poprat hlavně se svým vlastním svědomím a pokusit se tým v Okresním přeboru zachránit…

Góly: Jevíčko – Vašíček, Štefl 3x, Goš, Klein
Rozhodčí: Cápal, Stanček, Švancara

Sokol Městečko Trnávka – Hensl (Kleveta), Šteffek (Du. Továrek), Do. Továrek, Janík, Neubauer, Randula, Šašinka, Král (Michalčák), Goš, Stenzl, Ševčík
Jevíčko – Přikryl, Jedlinský, Goš, Linhart (Pospíšil), Bartuněk, Seknička, Václavek, Klein, Vašíček, Štefl (Hofman), Vykydal (Horák)
Trnávka vs. Jevíčko
Další fotky z utkání s Jevíčkem najdete najdete ZDE.

Žáci prazili doma 7:1 celek Kunčina/Mladějov a stali se půlmistry Okresního přeboru žáků 8+1.
Žáci - podzim 2018

Vydáno 04 Nov 2018 - Sokol

by Bogo @ 09 Nov 2018 09:00 am
Velká gratulace našim žákům,kteří až na jedno zaváhání(byly ještě prázdniny tak jsme měli co dělat aby nás bylo alespoň 9)prošli sezonou na vítězné vlně a po posledním zápase se mohli radovat z prvního místa.Jen neusnout na vavřínech!