Linhartice 6:1 Sokol Trnávka
Trnávka nezvládla zápas v Linharticích a prohrála derby vysoko 1:6.

Na první branku se čekalo pouze 9 minut a radovali se z ní domácí. Ve 14. minutě prověřil gólmana Metry Neubauer. Vzápětí pěkně vystělil Ševčík, brankář ale jeho šanci vyrazil. V 19. minutě zvýšil hlavou po centru na 2:0 Kryštof. O 6 minut později přidala Metra třetí trefu a bylo prakticky po zápase. To ovšem nebylo z první půle všechno. Ve 40. minutě nařídil rozhodčí přísnou penaltu za ruku v pokutovém území, kterou proměnil Kelo4:0. Těsně před poločasem se nechal zbytečně vyloučit za druhou žlotou kartu Kolář a dokonal tak totální propadák první pětačtyřicetiminutovky.
Po změně stran Linhartice využily přesilovou hru v 57. minutě pátou trefou do sítě. O 3 minuty později už to bylo 6:0. Poté si vypracoval pěknou příležitost Goš, gólman ho však vychytal. O chvilku později už se ale Goš mohl radovat a přidal tak na stranu Sokola alespoň čestný gól – 6:1. V 83. minutě nastřelili domácí břevno. V závěru mohla Trnávka ještě dvakrát alespoň trochu zkorigovat výsledek, v bráně už ale míč neskončil, a tak si Sokol připsal na konto vysokou porážku 1:6 – nutno dodat, že zaslouženou…

Po prohře zůstává Trnávka na předposledním místě Okresního přeboru a je jisté, že výše se už na podzim nedostane. Naopak v posledním duelu s Jevíčkem bude muset odrážet tlak Radiměře, která má pouze o bod méně.

Góly: Linhartice – Rek, Kryštof, Bednář 2x, Kelo (pen.), Vacek; Trnávka – Goš
Rozhodčí: Rázek, Balog, Klusák

Linhartice – Dostál, Prucek, Radimecký (Moravec), Stárek (Koutník), Rek, Kryštof, Andrlík, Vacek (Kubálek), Mlčoch (Lébiš), Kelo, Bednář
Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek (Du. Továrek), Do. Továrek, Goš, Neubauer, Randula, Kolář (žl. k., č. k.), Šašinka, Král (Michalčák žl. k.), Stenzl, Ševčík
Linhartice vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Linharticích najdete najdete ZDE. Kvalita fotek není bohužel tentokrát nejlepší, ale v tom počasí to lépe nešlo.

Žáci porazili venku Hradec nad Svitavou 3:2.

Vydáno 28 Oct 2018 - Sokol