Radiměř 1:1 Sokol Trnávka
Trnávečtí fotbalisté dovezli bod z Radiměře za remízu 1:1, když neudrželi vedení 1:0 a po chybě v druhé půli také inkasovali.

Ve 4. minutě se dostala Trnávka do první šance, nikomu se však nepodařilo zakončit. O chvilku později vyrazil Hensl pokus domácích z přímého kopu. V 10. minutě přihrával Stenzl před bránu, jenže tam nikdo nebyl. Následně mířil hodně nad bránu Kolář. V 18. minutě vyrazil Hensl další střelu Radiměře z přímého kopu, následná dorážka pak skončila mimo tři tyče. Ve 21. minutě využil chybnou rozehrávku domácích Michalčák, ale chyběla mu přesnější koncovka. Následovalo několik nepřesných pokusů na obou stranách. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, postavil se ve 45. minutě k přímému kopu Do. Továrek a přesnou trefou poslal Sokol do vedení 1:0.
Po změně stran pálil nad bránu Šašinka. Podobně skončila i střela Radiměře. V 66. minutě udělala Trnávka chybu a domácí ji nekompromisně potrestali – 1:1. O chvilku později mohl Sokol jít opět do vedení, ze slibné situace vytěžil ale pouze rohový kop. 8 minut před koncem utkání byla Trnávka velmi blízko gólu, když poskakoval míč po brankové čáře Radiměře, nakonec se však za ni nedostal. Když do sítě nespadl ani další pokus Trnávky, skončil zápas remízou 1:1.

Po remíze zůstává Sokol na předposledním místě Okresního přeboru, stáhl ale náskok Linhartic, se kterými se utká v neděli, na 2 body.

Góly: Radiměř - J. Trnečka; Trnávka - Do. Továrek
Rozhodčí: Oujezdský, Cápal, Švancara

Radiměř – Jedlička, Škranc, Moravec, Janečka, Bubela, Satrapa (žl. k.), Ondroušek (žl. k.), T. Trnečka, J. Trnečka, Škorpík, Farhat
Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek (žl. k.), Do. Továrek, Janík (žl. k., Du. Továrek), Randula, Michalčák (Kvapil), Král, Šašinka, Kolář, Stenzl, Ševčík
Radiměř vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Radiměři najdete najdete ZDE.

Přímý kop Továrka na 1:0

Žáci porazili doma vysoko 7:0 celek Křenov/Dlouhá Loučka.

Vydáno 21 Oct 2018 - Sokol