Sokol Trnávka 1:1 Dlouhá Loučka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky si po deseti prohrách v řadě připsali na konto alespoň bod za remízu 1:1 s Dlouhou Loučkou.

První šanci utkání měli ve 3. minutě z přímého kopu hosté, Hensl byl ale připraven. Poté mířil nepřesně Dračka. V 17. minutě se dostával Sokol do šance po přímém kopu Makrlíka, nic z něj však nevytěžil. O 2 minuty později mohla jít Loučka do vedení, když se jejich hráč ocitl sám před Henslem, ten ovšem vytáhl skvělý zákrok a míč za svá záda nepustil. Po půlhodině likvidoval Hensl další pokus hostů. Před poločasem ještě pálil mimo tři tyče Michalčák a víc už toho první půle nenabídla.
Po změně stran mířil hodně nad bránu Král. Po hodině hry v gólové pozici minul branku Stenzl. V 66. minutě skončil mimo pokus Loučky. O 5 minut později se však již hosté radovali z vedení po trefě Marvána0:1. Poté prověřil gólmana Loučky Dračka, ten ale míč vyrazil a následná střela Skočovského se mezi tři tyče nevlezla. 4 minuty před koncem utkání zahrával Továrek přímý kop, na který si naskočil Makrlík a hlavou vyrovnal na 1:1. Na druhé straně měli ještě šanci hosté, jenže trefili pouze boční síť, a tak zápas skončil remízou 1:1.

Po remíze zůstává Trnávka na 13. místě tabulky Okresního přeboru. příště hráče čeká duel s poslední Radiměří.

Góly: Trnávka – Makrlík; Dl. Loučka - Marván
Rozhodčí: Oulický, Hendrych, Říha

Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek, Makrlík, Dračka, Továrek, Král, Šašinka, Michalčák (žl. k., Kolář), Goš, Stenzl, Elner (Skočovský)
Dlouhá Loučka – Rek, D. Křivánek, Kralovič, P. Křivánek, Marván, Kolísek (žl. k.), Dvořáček (Bubeník), Ševčík, Charvát, Novotný (Balabán), Neumann (Kolář)
Trnávka vs. Loučka
Další fotky z utkání s Dlouhou Loučkou najdete najdete ZDE.

Gól Makrlíka na 1:1

Žáci vyhráli v Dolním Újezdě 2:3.

Vydáno 14 Oct 2018 - Sokol