Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Horní Újezd 2:0 Sokol Trnávka
Trnávka prohrála další utkání, tentokrát 0:2 v Horním Újezdu a již osm zápasů čeká na body.

Sokol nevstoupil do utkání špatně. V 8. minutě hlavičkoval po rohu Do. Továrka Makrlík, chyběla však přesnější muška. O 3 minuty později pálil Šašinka, trefil ovšem pouze břevno. Následně na druhé straně zasahoval Hensl při pokusu domácích. Ve 21. minutě zaskočil za gólmana Do. Továrek. Po půlhodině zlikvidoval Hensl hlavičku Újezdu. Před poločasem se ještě dostali do šance E. Konečný a Makrlík, nic z toho ovšem nebylo. Šanci domácích vyrazil Hensl, a tak diváci v první půli branku neviděli.
5 minut po změně stran se hráč Újezdu ocitl sám před Henslem, míč však poslal mimo tři tyče. O 5 minut později ovšem přišla chyba Sokola, kterou domácí potrestali. V 63. minutě odpískal rozhodčí po výhodě pro Trnávku penaltu za faul gólmana na E. Konečného. Své rozhodnutí si ale vzápětí rozmyslel a nepochopitelně vrátil hru k předchozímu faulu, a tak Sokol kopal pouze přímý kop, ze kterého Do. Továrek o kousek minul bránu. O 4 minuty později hlavičkoval Šašinka, gólman byl ale připravený. Následně hlavičkoval E. Konečný, dopadl však podobně. Opět se potvrdilo nedáš – dostaneš. Trnávce se nepovedl ofsajd systém a Újezd to potrestal gólem na 2:0. 9 minut před koncem zaznělo další břevno, tentokrát po střele E. Konečného. Závěr utkání dohrávali trnávečtí vinou několika zranění jen v deseti a na výsledku 0:2 již nic nezměnili.

Hráči předvedli určitě lepší výkon než proti Horce, bohužel opět si na konto nepřipsali ani bod. Naopak si odvezli jeden zlomený palec na noze, naštípnutý prst na ruce a problémy s vazy v koleni, což jen rozšíří už tak velkou marodku…

Góly: H. Újezd – V. Lněnička, Zaal
Rozhodčí: Hnát, Brychta, Havránek

Horní Újezd – Havlík, Kladiva, Prokop, Marek Kusý, Pechanec, Faltys, Švec (Svatoš), Motyčka (F. Lněnička), Šplíchal, V. Lněnička, Martin Kusý (Zaal, žl. k.)
Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek, Makrlík, Do. Továrek, Kumstýř (Du. Továrek, Kolář), Šašinka, Král, Goš, Stenzl, E. Konečný, Ševčík
Horní Újezd vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Horním Újezdem najdete najdete ZDE.

Vydáno 08 Oct 2018 - Sokol

NE 14.10.2018 - 15:00