Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Březová nad Svitavou 3:1 Sokol Trnávka
Trnávka prohrála čtvrté utkání v řadě, když venku nestačila na Březovou nad Svitavou.

Sokol opět prospal úvod. Sotva rozhodčí odpískal začátek utkání, hned z první akce tým inkasoval. V 7. minutě musel E. Konečný lovit míč ze sítě podruhé (i když akce Březové zaváněla ofsajdem). V 10. minutě zkusil štěstí Kumstýř, mířil ale hodně mimo. O 10 minut později vytěžil Stenzl ze své střely pouze rohový kop. I přesto, že Březová kopala jak elektrický proud a některé zákroky byly hodně za hranou, hra Sokola se zlepšila, což vyústilo 5 minut před poločasem ve snížení na 2:1, když se po rohu Stenzla trefil hlavou Kolínský, a to bylo z první půle vše.
Hned po změně stran mohl vyrovnat Neubauer, chybělo mu ale víc štěstí a přesnosti. v 50. minutě předvedl dobrý zákrok E. Konečný proti šanci domácích. Trnávečtí v závěru otevřeli hru a šli trochu do rizika s cílem pokusit se vyrovnat. To se bohužel nepovedlo, naopak Březová přidala v 80. minutě z další sporné situace pojistku na 3:1. Na výsledku už nic nezměnily ani pokusy Janíka a Neubauera.

Utkání ovlivnil určitě i postoj rozhodčího, který se rozhodl netrestat fauly kartami a je zázrak, že to neskončilo nějakou zlomenou nohou.
I přes porážku zůstává Sokol v tabulce na 11. místě se stejným počtem bodů jako desáté Linhartice. Příště doma hráči vyzvou Opatov.

Góly: Březová n. S. – Milota 2x, Klemša; Trnávka - Kolínský
Žluté karty: 1 – 1
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Sehnal, Brach, Kropáček