Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 0:7 Cerekvice
Trnávka nezvládla domácí utkání s Cerekvicí a prohrála vysoko 0:7.

Trnávka bohužel zaspala začátek utkání a již v 8. minutě pustila soupeře do vedení. Následně se po centru Makrlíka rýsovala šance pro Kolínského, nic z toho ale nakonec nebylo. Kolínský se dostal k příležitosti i v 18. minutě, ale byl v ofsajdu. Ve 25. minutě hlavičkoval Neubauer. O chvilku později uděřili podruhé hosté – 0:2. Vzápětí prověřil gólmana Král. Další neproměněnou příležitost Sokola potrestala Cerekvice po heslu nedáš – dostaneš po půlhodině hry trefou do prázdné brány. Blízko gólu byl i Stenzl, jeho střelu ale brankář pohotově vykopl do bezpečí, a tak opět udeřili hosté – 0:4. 4 minuty před koncem poločasu přidala Cerekvice pátý zásah, což potopilo i poslední zbytky nadějí Sokola.
Bohužel to nejhorší mělo teprve přijít. V 50. minutě musel po souboji ve vápně odstoupit brankář Hensl, kterého odvezla se zlomeným nosem sanitka (podruhé během jednoho roku). Kanonáda hostů pokračovala dále a v 65. minutě to bylo již 0:6. Následovaly dvě dobré příležitosti Trnávky, Král ani Janík však neměli přesnou mušku. V 70. minutě navíc rozhodčí odpískal penaltu pro Cerekvici za faul v pokutovém území – 0:7. V závěru se už nic zajímavého nestalo, a tak si Trnávka připsala na konto vysokou prohru 0:7.

Trnávka doplatila na neproměněné šance z prvního poločasu, naopak soupeřova produktivita byla skvělá a v půli utkání bylo prakticky rozhodnuto. Po prohře klesl Sokol v tabulce na 11. místo. Příště jede tým do Březové nad Svitavou.

Góly: Cerekvice – Lněnička, Malý 2x, J. Vostrčil, Lorenc (Netolický), Jandera 2x (1x pen.)
Žluté karty: 0 – 0
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Brychta, Šenkýř, Jakubec