Mladějov 3:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky prohráli 1:3 v Mladějově, když ještě v 78. minutě drželi vedení 1:0 a o body přišli až v samotném závěru utkání díky penaltě a vlastnímu gólu.

V 15. minutě zasahoval Hensl při pokusu Mladějova. O 4 minuty později prověřil gólmana na druhé straně Kolář. Ve 27. minutě se dostala Trnávka do šance po přímém kopu Michalčáka, vytěžila z ní ale jen rohový kop. Následně Hensl vyrazil střelu Mladějova. Před poločasem ještě zkusil štěstí Kumstýř, brankář si ale s jeho střelou poradil bez problémů, a tak první půle branku nepřinesla.
Po změně stran zahrozili dvakrát domácí z rohového kopu, míč skončil ovšem mimo bránu. V 59. se Trnávka ujala vedení, když Kolínský poslal pěknou přihrávku na Stenzla a ten se nemýlil - 0:1. Mladějov mohl vyrovnat v 73. minutě, zazvonilo ovšem pouze břevno. Následně málem překvapil gólmana Stenzl přímou střelou z rohového kopu. O chvilku později se domácí dočkali vyrovnání, když chybu obrany potrestal Onderka - 1:1. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, zahrál Michalčák v 88. minutě v pokutovém území rukou, aby zabránil brance, za což uviděl červenou kartu a domácí kopali penaltu, kterou proměnil Müller. Hořkou tečku za smolným koncem utkání udělal v 93. minutě Neubauer, když si srazil míč do vlastní branky a stanovil tak výsledek na konečných 1:3.

Tato prohra je pro tým velmi krutá, za bojovnost by mu slušel alespoň bod. Bohužel na konci Sokol doplatil na to, že měl pouze jednoho hráče na střídání. Příště čeká hráče doma další těžký duel s Cerekvicí.

Góly: Mladějov - Onderka, Müller (pen.); Trnávka - Stenzl, Neubauer (vl. gól)
Rozhodčí: Zika, Hubený, Slabý

Mladějov – Tisovský, Prusák (žl. k., Onderka), Kudyn, Müller, Paulus (žl. k.), Němec, Sekanina (žl. k.), Staněk, Kozák (Suchý), Čech (Prosecký), Satler (Slezák)
Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Neubauer, Michalčák (č. k.), Kumstýř, Šteffek, Janík (žl. k.), Král, Kolář (žl. k., Randula), Stenzl, Ševčík, Kolínský
Mladějov vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Mladějově najdete najdete ZDE.

Žáci prohráli v Březové nad Svitavou 2:3.

Vydáno 26 Aug 2018 - Sokol