Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Sokol Trnávka 0:3 Bystré
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky mají za sebou první domácí duel sezóny 2018/2019 proti Bystrému, ve kterém hráči nenavázali na úspěch z Morašic a připsali si na vé konto prohru 0:3.

Trnávka zaspala úvod zápasu a již v 7. minutě musel Hensl lovit míč ze své brány. V 15. minutě zvýšili hosté (nutno přiznat že krásnou trefou) na 0:2. Domácí Sokol se dostal do zajímavé pozice ve 24. minutě po rohovém kopu, nic s toho ale nebylo. Po půlhodině hry šel do průniku Kolínský, který se dvakrát obtočil kolem své osy čímž obešel soupeře, zakončení ovšem chyběla větší přesnost. 4 minuty před hvizdem upravilo Bystré z pokutového kopu na 0:3, čímž byla první půle uzavřena. Nic na tom nezměnila ani nastřelená tyč Henslovy brány.
Po změně stran Trnávka přidala a hra se více vyrovnala. Šance z 57. minuty ovšem skončila jen rohovým kopem. V 65. minutě předvedl dobrý zákrok Hensl. Vzápětí byl Sokol blízko gólu, Kolínskému a Kolářovi ale chyběl krok k zakončení. V 73. minutě zaskočil za Hensla pohotovým zákrokem Král. O chvilku později mířil mimo tři tyče Kolínský. Přesná muška chyběla i Janíkovi. V závěru měl tři šance Stenzl, branku však ani z jedné nevytěžil, a tak zápas skončil prohrou 0:3.

Po prohře patří Trnávce v tabulce 7. místo. Nyní čeká hráče ve středu doma 2. kolo poháru proti Jevíčku a poté v sobotu mistrovské utkání v Mladějově.

Góly: Bystré – Peterka, Putnar, Kučera (pen.)
Rozhodčí: Urban, Štusák, Hensl

Sokol Městečko Trnávka – Hensl (žl. k.), Neubauer, Makrlík, Janík, Továrek (Šteffek), Kolář (Elnar), Šašinka, Král (žl. k.), Pupík (Randula), Stenzl, Kolínský
Bystré – Dittrich, Janoušek, Kučera (Peša), Misar, Mužík, Němec (Korčák), Peterka, Putnar (Steiner), Stoklásek, Škorpík (Juráš), Oravec
Trnávka vs. Bystré
Další fotky z utkání s Bystrým najdete najdete ZDE.

Vydáno 20 Aug 2018 - Sokol

NE 14.10.2018 - 15:00