Pohár - Sokol Trnávka 3:0 Březová nad Svitavou
Muži Sokola Městečka Trnávky odehráli v sobotu 4.8.2018 doma pohárový zápas s Březovou nad Svitavou, který vyhráli 3:0 a postoupili tak do 2. kola, ve kterém se 22.8.2018 střetnou s Jevíčkem.

Do první šance se dostali ve 4. minutě hosté, Hensl byl však připraven. O chvíli později šel hráč Březové sám na gólmana, ten ale zareagoval dobře. Na druhé straně se postavil ve 12. minutě k přímému kopu Do. Továrek a pěknou trefou poslal Trnávku do vedení – 1:0. Následně musel zasahovat Hensl při pokusu Březové. 5 minut před koncem první půle zahrával Sokol tři rohové kopy po sobě, ani z jednoho ovšem gól nevytěžil. Poté prověřil gólmana pěknou střelou Šašinka. V poslední minutě ještě zlikvidoval Hensl další šanci hostů a udržel tak poločasové vedení Trnávky 1:0.
Ve druhém poločase musel po hodině hry opět čarovat Hensl. V 75. minutě mířil nepřesně po centru Do. Továrka Kolínský. V 83. minutě zvýšil náskok Trnávky na 2:0 po přihrávce Kolínského Makrlík a definitivní pojistku přidal 3 minuty před koncem po přímém kopu Du. Továrka hlavou Kolínský.

Příště čeká hráče již první mistrovské utkání v Morašicích.

Góly: Trnávka – Do.Továrek, Makrlík, Kolínský
Rozhodčí: Ille, Schüch, Grulich

Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Elner, Makrlík, Janík (žl. k.), Kumstýř, Kolář, Král, Šašinka (Du. Továrek), Do. Továrek, Stenzl, Kolínský
Březová n. S. – Ducháček, Klemša (Lukášek), Mrázek, Friedl, L. Svoboda (žl. k.), Kejda, Stupka, Kučera, Macek, Hynek, J. Svoboda
Trnávka vs. Březová
Další fotky z poháru s Březovou najdete najdete ZDE.

Góly Továrka a Kolínského

Vydáno 05 Aug 2018 - Sokol