Pouťový turnaj ovládl opět Maletín
V neděli 22. července se uskutečnil na hřišti v Městečku Trnávce tradiční Pouťový turnaj, kterého se letos zúčastnily týmy Maletín, Svitavy, Kunčina a domácí Trnávka.

Do prvního zápasu nastoupila Trnávka proti Maletínu. Maletín měl od začátku převahu a do poločasu vedl 3:0. Největší šanci Trnávky měl v první půli Lexmaul po centru Šašinky. V druhém poločase dvakrát dobře zasáhl Hensl, Sokol ale branku vstřelit nedokázal, naopak Maletín ještě dvě přidal a duel tak skončil výsledkem 5:0 pro Maletín.
Druhý zápas mezi Svitavami a Kunčinou měl také poměrně jednoznačný průběh a po výsledku 5:2 postoupily do finále Svitavy.
Do zápasu o 3. místo vstoupila lépe Trnávka a v 10. minutě se po trefě Kolínského ujala vedení. O 10 minut později zvýšil po spolupráci se Ševčíkem na 2:0 Stenzl a tímto výsledkem skončil i poločas. Ve druhé půli ovšem Kunčina přidala, vyrovnala na 2:2 a 7 minut před koncem utkání dokonce rozhodla po chybě Trnávky o svém vítězství 3:2.
Ve finále měl navrch Maletín, ovšem za stavu 4:1 Svitavy duel ještě zdramatizovaly, když dvěma góly snížily na 4:3. Závěr zápasu byl ale opět v režii Maletína, který nakonec vyhrál 6:3 a po čtvrté za sebou se stal šampionem turnaje.

Konečné pořadí turnaje:
1. Maletín
2. Svitavy
3. Kunčina
4. M. Trnávka
Pouťový turnaj 2018
Další fotky z pouťového turnaje najdete ZDE.

Vydáno 23 Jul 2018 - Sokol