Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Pátek 20.7. - trénink od 18:00. 22.7.2018 od 13:00 - Pouťový turnaj.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Statistiky sezóny
Fotbalová sezóna 2017/2018 skončila, a tak tu máme tradiční statistiku a shrnutí.

Statistika mužů:
Konečné umístění - 11. místo (24 bodů)
Nejlepší střelec – Stenzl – 8 gólů
Nejvíce odehraných minut – Továrek – 2246 min. (max. 2340)
Nejvíc žlutých karet – Grulich, Kolář
Červené karty – Makrlík, Kolínský, Michalčák
Skóre - 34:55
7 výher, 3 remízy, 16 proher
Podrobnou statistiku mužů v sezóně najdete - ZDE - Sekci borec a kopyto berte s nadhledem :-)

Statistika žáků:
Konečné umístění - 6. místo (43 bodů)
Skóre - 92:65
14 výher, 1 remíza, 9 proher

Dále tu máme docházku na tréninky od začátku roku 2018. V docházce jsou zapsány tři možnosti – přítomen, nepřítomen a omluven (vzhledem k tomu, že někdo může být v práci nebo je zraněný). Omluven je pak rozděleno na práce, nemoc a ostatní. Největší účast má Dominik Továrek spolu s trenérem Pavlem Kvapilem.
Podrobnou statistiku docházky najdete - ZDE

Poslední speciální statistikou je shrnutí posledních 6-8 sezón (podle toho, z kolika jsem sehnala kompletní informace). Najdete tu seznam všech hráčů, kteří za Sokol nastoupili za posledních 6 sezón včetně odehraných zápasů. Dále pak všechny střelce branek za posledních 7 sezón a červené karty za 8 sezón.
Statistiku posledních 6-8 sezón najdete zde (z více sezón se mi nepodařilo sehnat kompletní informace, takže by statistika nebyla relevantní).
Statistika posledních 6-8 sezón - ZDE

Vydáno 19 Jun 2018 - Sokol