Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Pátek 20.7. - trénink od 18:00. 22.7.2018 od 13:00 - Pouťový turnaj.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Městečko Trnávka Autosteffan Cup 2018
Během víkendových dnů se v Městečku Trnávce konal již 11. ročník dvoudenního mezinárodního turnaje starších fotbalových přípravek a mladších žáků Městečko Trnávka Autosteffan Cup 2018. Po měsících příprav se do M. Trnávky sjelo opět 24 týmů ve dvou kategoriích, aby ukázalo svůj fotbalový um.
Pořadatelé přichystali tradiční model turnaje s nástupem všech zúčastněných mužstev jak při slavnostním zahájení, tak také při vyhlašování výsledků. Již druhým rokem oba ceremoniály doprovodil trnavský maskot Cimburáček.
Již od sobotního rána panovalo tropické počasí, které ubíralo sil všem zúčastněným, ale i tak se bylo možné dívat na parádní fotbalová utkání těchto mládežnických kategorií.
Ale celý turnaj nebyl ani letos jenom o fotbale. Již tak rozehřáté hráče rozpálil i večerní zábavný program, kde si kromě zhlédnutí akrobatických kousků na kole, zemi i ve vzduchu mohli vyzkoušet svoje dovednosti v technických fotbalových disciplínách.
I letos byl program obohacen o charitativní zápas Čechy versus Morava, kterého se společně s hráči zúčastnili i trenéři jednotlivých družstev a jehož výtěžek byl věnován pro Hamzovu léčebnu.
I nedělní finálový program byl ovlivněn horkým počasím, které ale nepokazilo příjemnou atmosféru celého turnaje. Jeho vyvrcholením byla finálová utkání v obou kategoriích, která na jednu stranu přinesla radost vítězům (Agria Choceň v kategorii starších přípravek, a Sitno Banská Štiavnica v kategorii mladších žáků) na druhou stranu smutek poraženým, ale to tak ve sportu bývá.
Velký dík patří všem sponzorům a také týmu pořadatelů, kteří se pro zúčastněné týmy snažily jako vždy vytvořit takřka domácí prostředí.

Celkové pořadí:
Mladší žáci - 1. Banská Štiavnica, 2. Aritma Praha, 3. Litomyšl, 4. Šatov
Starší přípravka - 1. Choceň, 2. Sparta Brno, 3. Svitavy, 4. Bystřice nad Pernštejnem

Nejlepší jednotlivci:
hráč - Jan Artim (Šatov), střelec - Matthew Brewer (Aritma Praha), brankář - Denis Slaný (Banská Štiavnica)

Vydáno 19 Jun 2018 - Sokol

by Jan Pálka @ 21 Jun 2018 03:42 pm
Dobrý den,

je někde ke shlédnutí foto či video galerie z turnaje?

Děkuji
by sokoltrnavka @ 21 Jun 2018 06:30 pm
Dobrý den, o fotkách ani videu bohužel nevím. Já tam nebyla, takže jsem nefotila a nevím, jestli vůbec někdo fotil. Pokud se ke mně nějaké fotky dostanou, samozřejmě je zveřejním.

SO 16.6.2018 - 17:00
Sokol Trnávka 0:4 Opatov