Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Pátek 20.7. - trénink od 18:00. 22.7.2018 od 13:00 - Pouťový turnaj.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Sokol Trnávka 0:4 Opatov
Hráči Sokola Městečka Trnávky nezvládli duel s Opatovem a zakončili sezónu 2017/2018 prohrou 0:4.

Na první branku se čekalo jen 11 minut a míč musel ze sítě lovit Hrouzek. V 16. minutě chyběla přesnější muška Stenzlovi. Mimo bránu skončily i pokusy Makrlíka a Kolínského. Ve 26. minutě nastřelili hosté tyč. O 5 minut později odpískal rozhodčí penaltu pro Opatov za faul Neubauera ve vápně a hosté ji proměnili - 0:2. Trnávka dělala v obraně hodně chyb a ve 37. minutě to Opatov potrestal třetí trefou. Pár minut před poločasem hosté upravili na 0:4 a bylo prakticky po zápase.
Sokol se v druhé půli snažil s výsledkem něco udělat. Kolář ovšem mířil nad bránu, Kolínského vychytal gólman Opatova. V 73. minutě neměl štěstí ani Makrlík při pokusu hlavou. 6 minut před koncem chyběla přesnost Továrkovi. Alespoň čestný gól mohl dát Makrlík z penalty za ruku Opatova v pokutovém území, jenže ji neproměnil. V brance neskončila ani střela Stenzla ze samotného závěru, a tak Trnávka v posledním duelu prohrála 0:4.

Jelikož i nejbližší pronásledovatelé Sokola prohráli, v tabulce se nic nezmění. Trnávka má stejný počet bodů jako Polička B, ale horší vzájemný zápas. Oficiální tabulka sice uvádí, že Trnávka je před Poličkou B na 10. místě, podle pravidel zveřejněných před sezónou (a podle mého ověření na OFS) ale rozhoduje vzájemný zápas, takže Sokol skončí 11.

Góly: Opatov – Kalánek 3x, Havlát
Rozhodčí: Pivoda, Strya, Stanček

Sokol Městečko Trnávka – Hrouzek, Kleveta, Du. Továrek, Dračka (Makrlík), Do. Továrek, Randula (Kumstýř), Šašinka, Kolář, Neubauer, Stenzl, Kolínský
Opatov – Lukáš, Popelka, Havlát, Petruň (žl. k.), Křivka (žl. k.), Vostřel (Sedlák), Kalánek, Cimburek (žl. k.), Broulík, Lustyk (Prokop), Zeman (Tůma)
Sestava Sokola 2017-2018
Další fotky z duelu s Opatovem najdete ZDE.

Žáci porazili doma Opatov 6:0.

Vydáno 17 Jun 2018 - Sokol

SO 16.6.2018 - 17:00