Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 0:4 Opatov
Hráči Sokola Městečka Trnávky nezvládli duel s Opatovem a zakončili sezónu 2017/2018 prohrou 0:4.

Na první branku se čekalo jen 11 minut a míč musel ze sítě lovit Hrouzek. V 16. minutě chyběla přesnější muška Stenzlovi. Mimo bránu skončily i pokusy Makrlíka a Kolínského. Ve 26. minutě nastřelili hosté tyč. O 5 minut později odpískal rozhodčí penaltu pro Opatov za faul Neubauera ve vápně a hosté ji proměnili - 0:2. Trnávka dělala v obraně hodně chyb a ve 37. minutě to Opatov potrestal třetí trefou. Pár minut před poločasem hosté upravili na 0:4 a bylo prakticky po zápase.
Sokol se v druhé půli snažil s výsledkem něco udělat. Kolář ovšem mířil nad bránu, Kolínského vychytal gólman Opatova. V 73. minutě neměl štěstí ani Makrlík při pokusu hlavou. 6 minut před koncem chyběla přesnost Továrkovi. Alespoň čestný gól mohl dát Makrlík z penalty za ruku Opatova v pokutovém území, jenže ji neproměnil. V brance neskončila ani střela Stenzla ze samotného závěru, a tak Trnávka v posledním duelu prohrála 0:4.

Jelikož i nejbližší pronásledovatelé Sokola prohráli, v tabulce se nic nezmění. Trnávka má stejný počet bodů jako Polička B, ale horší vzájemný zápas. Oficiální tabulka sice uvádí, že Trnávka je před Poličkou B na 10. místě, podle pravidel zveřejněných před sezónou (a podle mého ověření na OFS) ale rozhoduje vzájemný zápas, takže Sokol skončí 11.

Góly: Opatov – Kalánek 3x, Havlát
Žluté karty: 0 – 3
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Pivoda, Strya, Stanček