Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Křenov 1:3 Sokol Trnávka
Trnávka dovezla z Křenova výhru 3:1 a definitivně se tak zachránila v Okresním přeboru.

Sokol nevstoupil do utkání nejlépe a ve 13. minutě musel Skočovský po chybě obrany lovit míč ze své sítě - 1:0 pro Křenov. O 3 minuty později nastřelili domácí tyč. První střelu Trnávky zaznamenal v 19. minutě Stenzl, gólman s ní však větší problémy neměl. Ve 35. minutě poslal šikovnou přihrávku Kolínský na Stenzla a ten se nemýlil - 1:1. Následně pěkně vystřelil Neubauer, brankář však jeho pokus vyrazil. Před poločasem Trnávka ještě jednou skórovala po rohovém kopu, tentokrát ovšem gól nebyl kvůli ofsajdu uznaný, a tak šly týmy do kabin ze nerozhodného stavu.
5 minut po změně stran poslal Stenzl druhým gólem v utkání Trnávku do vedení. O 8 minut později došlo k závaru v pokutovém území Křenova, Sokol z toho ale nic nevytěžil. V 69. minutě mířil nepřesně hlavou Kolínský. Následně skončil kousek vedle pokus Křenova. V 76. minutě trefil Neubauer z bezprostřední blízkosti gólmana domácích. 4 minuty před koncem zápasu pojistil Šašinka trefou do prázdné brány výhru Trnávky 3:1.

Díky této výhře se Trnávka definitivně zachránila a před posledním duelem s Opatovem má jistotu, že si zahraje Okresní přeboru i příští sezónu.

Góly: Křenov - Bednařík; Trnávka – Stenzl 2x, Šašinka
Rozhodčí: Jalový, Roučka, Barák

Křenov – Gallík, Vašíček, Kalášek (Helebrand), Darmo, Nárožný, J. Kozelek (Peterka), Klimeš (Velička), Navrátil, P. Kozelek, Dvořáček (žl. k.), Bednařík
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský (žl. k.), Kleveta, Makrlík, Továrek, Kumstýř, Kolář (Šteffek), Šašinka, Neubauer, Randula (Továrek), Stenzl, Kolínský
Křenov vs. Trnávka
Další fotky z duelu v Křenově najdete ZDE.

Gól Stenzla na 2:1 pro Trnávku

Žáci odehráli duel v Křenově již v úterý a vyhráli ho 7:1.

Vydáno 10 Jun 2018 - Sokol

NE 23.9.2018 - 16:00