Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.
Plakát k Městečko Trnávka Cupu 2018 ZDE.
Slet v Trnávce - informace ZDE.

Pátek 18:00 - trénink. V sobotu 16.6. po zápase bude závěrečná.
Rozpis zápasů pro jaro
najdete ZDE.

Sokol Trnávka 1:1 Morašice
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky nedokázali využít toho, že většinu zápasu hráli proti deseti hráčům a nakonec remizovali 1:1 s Morašicemi.

Během prvních pěti minut se dostali hosté několikrát do velké šance, nejprve ale skončil míč mimo bránu a poté dvakrát dobře zasáhl Skočovský. V 18. minutě rozhodčí vyloučil hráče Morašic za faul na Stenzla, který mohl jít sám na gólmana a hosté tedy museli dohrávat v deseti. Sokol toho využil ve 25. minutě, kdy po rohovém kopu Makrlíka hlavičkoval přesně Neubauer1:0. Pokus Šašinky ze 33. minuty skončil vedle. Hosté byli i v oslabení nebezpeční a ve 34. minutě překvapili všechny centrem, který skončil až za zády Skočovského1:1. 5 minut před poločasem se dostal do slibné pozice ve vápně soupeře Kleveta, na míč však nakonec nedosáhl.
Po změně stran přišla větší šance až v 61. minutě, hlavičce Kolínského ovšem chyběla větší přesnost. O 2 minuty později musel předvést další dobrý zákrok Skočovský. V 70. minutě vyrazil brankář Morašic přímý kop Makrlíka. Makrlík zkusil štěstí i 7 minut před koncem utkání, netrefil však bránu. Podobně dopadl i další pokus Kolínského v poslední minutě, a tak duel skončil remízou 1:1.

Po remíze Trnávku přeskočila v tabulce Dlouhá Loučka, na Hradec ale Sokol navýšil náskok na 3 body. Příště jede Trnávka do Křenova.

Góly: Trnávka – Neubauer; Morašice - Novák
Rozhodčí: Odehnal, Kabát, Hlavatý

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Šteffek, Makrlík, Dračka (Kolář), Kumstýř (Randula), Kleveta (žl. k.), Šašinka, Továrek, Neubauer, Stenzl, Kolínský (žl. k.)
Morašice – Špinar, V. Štancl, Chmelík, Klement, Ropek (č. k.), Skala, Novák, Tmej, Vopařil (Sokol), Janypka (D. Štancl), M. Štancl
Trnávka vs. Morašice
Další fotky z duelu s Morašicemi najdete ZDE.

Gól Neubauera na 1:0

Žáci porazili doma celek Morašice/Horní Újezd 2:0.

Vydáno 04 Jun 2018 - Sokol

SO 16.6.2018 - 17:00