Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Polička B 5:2 Sokol Trnávka
Trnávka nezvládla duel v Poličce a s místním béčkem prohrála 2:5. O konečném výsledku rozhodl hlavně první poločas.

Hned na začátku utkání musel Skočovský dvakrát zasahovat, v 8. minutě už ale lovil míč ze své sítě – 1:0 pro domácí. Trnávka v první půli své v průměru o 20 let mladší soupeře nestíhala, což vyústilo ve 24. minutě v druhý gól Poličky. Ve 29. minutě předvedl Kleveta pěkné nůžky, míč však skončil vedle. Ve 32. minutě zaskočil za Skočovského dobře Kolář. O 3 minuty později ovšem zvýšili domácí na 3:0. Ve 38. minutě zkusil štěstí z přímého kopu Továrek, gólman ale s jeho střelou větší problémy neměl. Před poločasem ještě předvedl Skočovský dva dobré zákroky, a tak šel Sokol do kabin s trojbrankovým mankem.
Po změně stran Trnávka výrazně přidala a hra se vyrovnala. Po hodině hry sice ještě Továrek svůj přímý kop neproměnil, o 2 minuty později se ale již Trnávka radovala z branky, když se po závaru v pokutovém území odrazil míč od Neubauera do sítě – 3:1. Následně skončil mimo pokus Stenzla. V 71. minutě nastřelili domácí tyč. V 75. minutě pěkně napřáhl Šašinka, chyběla ovšem větší přesnost. 79. minuta přinesla další gól Poličky. Sokol se ale ani teď nevzdal a o 2 minuty později snížil opět na rozdíl dvou branek Stenzl. Následně byl za druhou žlutou kartu vyloučen hráč domácích. 3 minuty před koncem utkání měl velkou šanci Makrlík, obránce ale se štěstím vykopl míč letící do brány do bezpečí. Tečku za duelem udělali v 90. minutě domácí z pokutového kopu za faul a pojistili tak své vítězství 5:2.

I přes prohru zůstává Trnávka na 11. místě Okresního přeboru. Příště jede Sokol na zápas do Jaroměřic.

Góly: Polička B - Bednář 2x, Stodola, D. Čáslavský, Stejskal; Trnávka – Neubauer, Stenzl
Rozhodčí: Schejbal, Nekvinda, Hnát

Polička B – Bačovský, Klein, Vondra (Kučera), R. Čáslavský (žl.k.), Bouška (Cacek žl. k., č. k.), Kovář (Ptáček), Stodola (Harašta), D. Čáslavský (Škorpík), Bednář, Stejskal, Andrle
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kleveta (žl. k.), Továrek, Dračka, Kumstýř (Randula), Neubauer (Makrlík), Šašinka, Janík (Šteffek), Kolář (žl. k.), Stenzl, Kolínský
Polička B vs. Trnávka
Další fotky z duelu s béčkem Poličky najdete ZDE.

Gól Neubauera na 3:1

Žáci vyhráli v Němčicích 2:1.

Vydáno 21 May 2018 - Sokol

NE 14.10.2018 - 15:00