Pátek 18:00 - trénink. V sobotu 16.6. po zápase bude závěrečná.
Rozpis zápasů pro jaro
najdete ZDE.

Polička B 5:2 Sokol Trnávka
Trnávka nezvládla duel v Poličce a s místním béčkem prohrála 2:5. O konečném výsledku rozhodl hlavně první poločas.

Hned na začátku utkání musel Skočovský dvakrát zasahovat, v 8. minutě už ale lovil míč ze své sítě – 1:0 pro domácí. Trnávka v první půli své v průměru o 20 let mladší soupeře nestíhala, což vyústilo ve 24. minutě v druhý gól Poličky. Ve 29. minutě předvedl Kleveta pěkné nůžky, míč však skončil vedle. Ve 32. minutě zaskočil za Skočovského dobře Kolář. O 3 minuty později ovšem zvýšili domácí na 3:0. Ve 38. minutě zkusil štěstí z přímého kopu Továrek, gólman ale s jeho střelou větší problémy neměl. Před poločasem ještě předvedl Skočovský dva dobré zákroky, a tak šel Sokol do kabin s trojbrankovým mankem.
Po změně stran Trnávka výrazně přidala a hra se vyrovnala. Po hodině hry sice ještě Továrek svůj přímý kop neproměnil, o 2 minuty později se ale již Trnávka radovala z branky, když se po závaru v pokutovém území odrazil míč od Neubauera do sítě – 3:1. Následně skončil mimo pokus Stenzla. V 71. minutě nastřelili domácí tyč. V 75. minutě pěkně napřáhl Šašinka, chyběla ovšem větší přesnost. 79. minuta přinesla další gól Poličky. Sokol se ale ani teď nevzdal a o 2 minuty později snížil opět na rozdíl dvou branek Stenzl. Následně byl za druhou žlutou kartu vyloučen hráč domácích. 3 minuty před koncem utkání měl velkou šanci Makrlík, obránce ale se štěstím vykopl míč letící do brány do bezpečí. Tečku za duelem udělali v 90. minutě domácí z pokutového kopu za faul a pojistili tak své vítězství 5:2.

I přes prohru zůstává Trnávka na 11. místě Okresního přeboru. Příště jede Sokol na zápas do Jaroměřic.

Góly: Polička B - Bednář 2x, Stodola, D. Čáslavský, Stejskal; Trnávka – Neubauer, Stenzl
Žluté karty: 3 – 2
Červené karty: 1 – 0
Rozhodčí: Schejbal, Nekvinda, Hnát