Janov 1:0 Sokol Trnávka
Trnávka měla na programu dohrávku v Janově, ve které těsně prohrála s lídrem Okresního přeboru 0:1.

První větší šanci měli domácí, a to v 8. minutě. Skočovský ale dobře zasáhl. O 2 minuty později nastřelil Janov břevno. Za Trnávku se dostal do slibné pozice po necelé půlhodině hry Michalčák, nic z ní ale nevytěžil. Ve 32. minutě zkusil štěstí Šašinka, gólman byl ovšem pozorný. 5 minut před koncem poločasu hlavičkoval mimo Dračka. V síti neskončila ani šance Janova po rohovém kopu, a tak první půle branku nepřinesla.
4 minuty po změně stran předvedl další dva dobré zákroky Skočovský. V 53. minutě rozvlnil Janov pouze boční síť. O 2 minuty později se však domácí dočkali a šli do vedení 1:0. 62. minuta přinesla velkou příležitost Trnávky na vyrovnání. Stenzl se chvíli ocitl sám před gólmanem, jenže míč poslal přímo do jeho náruče. V 70. minutě opět čaroval Skočovský. O 7 minut později mohl Janov zvýšit svoje vedení, z bezprostřední blízkosti ale bránu přestřelil. Následoval další zákrok Skočovského a když Trnávka nedostala do branky ani míč po rohovém kopu Makrlíka, odjela z Janova s těsnou prohrou 0:1.

Prohra 0:1 není vzhledem k improvizované sestavě špatným výsledkem, nicméně body za to nejsou a remíza nebyla daleko. Příště čeká hráče doma duel s Radiměří.

Góly: Janov - Bureš
Rozhodčí: Kaplan, Brychta, Roháč

Janov – Beránek, Zvěřina, Pirkl (žl. k.), Šváb (Prudil), Kramář (Wejda), Bureš, Heger, Knap, Vašinka, Boháček, Novotný
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Továrek, Makrlík, Janík (Šteffek), Kumstýř, R. Konečný (žl. k.), Dračka, Šašinka, Kolář (žl. k.), Stenzl, Michalčák (žl. k.)
Janov vs. Trnávka
Další fotky z dohrávky s Janovem najdete ZDE.

Žáci podlehli venku Moravské Třebové 6:1.

Vydáno 08 May 2018 - Sokol