Tréninky - úterý a pátek od 18:00.
Tento týden je vyjímečně trénink přesunut z úterý 14.8. na středu 15.8. od 18:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Dlouhá Loučka 1:3 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky porazili v sobotu venku 3:1 Dlouhou Loučku a připsali si druhou jarní výhru.

Na první branku se čekalo 16. minut. Kumstýř poslal pěkný centr na Kolínského a ten se hlavou nemýlil – 0:1. O 6 minut později skončila mimo branku hlavička Koláře. Mezi tři tyče se nevešel ani pokus Makrlíka. Ve 33. minutě zvýšil na 0:2 po centru Šašinky Stenzl. Ve 38. minutě měl další velkou příležitost Kolínský, z bezprostřední blízkosti ovšem minul. Minutu před koncem poločasu ještě Trnávka orazítkovala po rohovém kopu břevno.
6 minut po změně stran upravil skóre na 0:3 druhou trefou v zápase Stenzl. O chvíli později ale domácí po chybě Trnávky snížili na 1:3. Následně skončila mimo střela z úhlu Stenzla. V 70. minutě přestřelil bránu Kolínský. O 3 minuty později nastřelil Továrek z přímého kopu břevno. Domácí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, Skočovský byl ale připraven. 2 minuty před koncem utkání ještě trefil Stenzl tyč a tyč nastřelila také Loučka v nastaveném čase. To už ale byla definitivní tečka za zápasem.

Díky této výhře Sokol odskočil předposlednímu Hradci na 5 bodů a je v závěsu za Poličkou B a Loučkou. Teď tým čeká v úterý dohrávka těžkého duelu v Janově.

Góly: Dl. Loučka – Neumann; Trnávka – Kolínský, Stenzl 2x
Rozhodčí: Maňousek, Roučka, Jalový

Dlouhá Loučka – Křupka, P. Křivánek, Marván, Kolísek, Kolář, Novotný, Neumann (žl k., F. Bouček), D. Křivánek, Ševčík, Jurka (žl. k., Balabán), P. Bouček (Pospíšil)
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Šteffek (ž. k.), Makrlík, Janík, Kumstýř, Kleveta (Michalčák), Továrek, Šašinka, Kolář (žl. k.), Stenzl, Kolínský (Randula)
Dl. Loučka vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Dlouhou Loučkou najdete ZDE.

Žáci podlehli venku Jaroměřicím. vysoko 1:8.

Vydáno 06 May 2018 - Sokol

SO 12.8.2018 - 17:00