Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Pátek 20.7. - trénink od 18:00. 22.7.2018 od 13:00 - Pouťový turnaj.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Sokol Trnávka 1:0 Hradec nad Svitavou
Trnávka porazila doma 1:0 Hradec nad Svitavou a připsala si tak do tabulky první tři jarní body.

V úvodu zápasu se dostal dvakrát do šance Kolář, gól ale nedal. V brance neskončila ani šance Do. Továrka a hlavička Makrlíka. Ve 24. minutě zahrozili z ojedinělé šance i hosté, Janík však odkopl míč do bezpečí. Ve 35. minutě poslal Du. Továrek pěkný centr na hlavu Makrlíka a ten se nemýlil – 1:0. Před poločasem měl ještě šanci Šašinka, gólman Hradce si s ní ale poradil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Trnávku.
Po změně stran hosté trochu přidali, Skočovský ovšem větší problémy neměl. V 53. minutě mířil hlavou mimo Kleveta. O 6 minut později nastřelil Hradec břevno. V 65. minutě se znovu dostal do šance Kleveta, tentokrát po signálu Michalčáka, trefil však pouze boční stranu tyče. Následná šance po rohovém kopu Do. Továrka také v brance neskončila. Štěstí neměl ani Šašinka. V poslední desetiminutovce zkusili zvýšit skóre Hensl, Šašinka a Stenzl, míč už ale do sítě nespadl, a tak zápas skončil výhrou 1:0.

Sokol předvedl další dobrý výkon a po výhře přeskočil v tabulce Hradec. Aktuálně mu patří 12. místo. Příště jede tým do Dlouhé Loučky.

Góly: Trnávka - Makrlík
Žluté karty: 2 – 2
Červené karty: 0 – 0
Rozhodčí: Slabý, Kunc, Knoll