Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Sokol Trnávka 0:1 Jevíčko
Trnávka nedokázala využít svoje šance a toho, že hosté hráli od 55. minuty v oslabení a po zbytečné chybě ze závěru utkání podlehla Jevíčku 0:1.

Do první šance se dostali ve 4. minutě hosté, Skočovský ale střelu vyrazil. Ve 22. minutě zaskočil za gólmana pohotově Kleveta. Ve 35. minutě prověřil brankáře Jevíčka z přímého kopu Do. Továrek, následně musel zasahovat na druhé straně Skočovský a do konce poločasu se již nic významného nestalo.
55. minuta přinesla vyloučení hráče Jevíčka za protesty proti výroku rozhodčího a hosté tedy dohrávali v deseti. To vyústilo v další pěkné šance. Nejprve zkusil štěstí z přímého kopu Makrlík, poté gólman musel předvést dobrý zákrok při trestném kopu Do. Továrka. V brance neskončil ani další přímý kop Makrlíka z 80. minuty. 7 minut před koncem zaskočil všechny svým lobem Šteffek, po kterém skončil míč za zády gólmana Jevíčka, do brány ale nakonec nedoputoval. Opět se potvrdilo známé nedáš – dostaneš. 3 minuty před koncem utkání potrestali hosté chybu trnávecké obrany a rozhodli o těsném vítězství.

Trnávka si tedy opět nepřipsala ani bod, i když opět nebyla horší než soupeř. bez vstřeleného gólu se ale vyhrát nedá. Příště jede Sokol do Bystrého.

Góly: Jevíčko - Linhart
Žluté karty: 1 – 6
Červené karty: 0 – 1
Rozhodčí: Vodička, Nepraš, Ille