Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Trnávka nedokázala využít svoje šance a toho, že hosté hráli od 55. minuty v oslabení a po zbytečné chybě ze závěru utkání podlehla Jevíčku 0:1.

Do první šance se dostali ve 4. minutě hosté, Skočovský ale střelu vyrazil. Ve 22. minutě zaskočil za gólmana pohotově Kleveta. Ve 35. minutě prověřil brankáře Jevíčka z přímého kopu Do. Továrek, následně musel zasahovat na druhé straně Skočovský a do konce poločasu se již nic významného nestalo.
55. minuta přinesla vyloučení hráče Jevíčka za protesty proti výroku rozhodčího a hosté tedy dohrávali v deseti. To vyústilo v další pěkné šance. Nejprve zkusil štěstí z přímého kopu Makrlík, poté gólman musel předvést dobrý zákrok při trestném kopu Do. Továrka. V brance neskončil ani další přímý kop Makrlíka z 80. minuty. 7 minut před koncem zaskočil všechny svým lobem Šteffek, po kterém skončil míč za zády gólmana Jevíčka, do brány ale nakonec nedoputoval. Opět se potvrdilo známé nedáš – dostaneš. 3 minuty před koncem utkání potrestali hosté chybu trnávecké obrany a rozhodli o těsném vítězství.

Trnávka si tedy opět nepřipsala ani bod, i když opět nebyla horší než soupeř. bez vstřeleného gólu se ale vyhrát nedá. Příště jede Sokol do Bystrého.

Góly: Jevíčko - Linhart
Rozhodčí: Vodička, Nepraš, Ille

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kumstýř, Du. Továrek (R. Konečný), Makrlík, Šteffek, Do. Továrek, Janík, Šašinka, Kleveta, Kolář, Kolínský (žl. k.)
Jevíčko – Hrazdira, Jedlinský (žl. k.), Vašíček (žl. k.), Seknička (žl. k.), Továrek (žl. k., č. k.), Bartuněk, Müller (Říha), Goš, Vykydal (Horák), Štefl (žl. k., Hofman), Linhart
Trnávka vs. Jevíčko
Další fotky z utkání s Jevíčkem najdete ZDE.

Žáci porazili doma celek Pomezí 4:2. Pár fotek z utkání najdete ZDE.

Vydáno 15 Apr 2018 - Sokol

NE 23.9.2018 - 16:00