Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Linhartice 2:1 Sokol Trnávka
Hráči trnáveckého Sokola podlehli v nedělním derby 1:2 Linharticím, když nevyužili herní převahu. O výsledku rozhodlo i několik sporných momentů z konce utkání.

Trnávka měla v úvodu tlak a výsledek se dostavil ve 13. minutě. Kleveta poslal centr na Koláře a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil – 0:1. Domácí ale dokázali o 4 minuty později po chybě obrany a odrazu od tyče srovnat – 1:1. Ve 25. minutě se ocitl hráč Linhartic sám před bránou, tu ale trestuhodně minul. Na druhé straně zlikvidoval gólman pokus Trnávky. Do poločasu se již nic zvláštního nestalo, střelám chyběla přesnost, a tak šly týmy do kabin za nerozhodného stavu.
Po změně stran hlavičkoval po rohovém kopu Makrlíka Janík, míč však skončil mimo tři tyče. V 59. minutě si poradil gólman Metry s další střelou Trnávky. Nevyužité šance potrestaly Linhartice v 63. minutě druhým gólem, když zužitkovaly rohový kop – 2:1. Následně prověřil gólmana Metry z dálky Makrlík. 10 minut před koncem utkání se radovala Trnávka z vyrovnávacího gólu Janíka, ale bohužel jen chvíli. Rozhodčí totiž naznal, že šlo o ofsajd a gól neuznal. V 90. minutě přišel další sporný moment, když Michalčák po kontaktu upadl v pokutovém území soupeře. Podle sudího ale nešlo o faul na penaltu, ale o simulování, za což uviděl Michalčák druhou žlutou kartu a musel do sprch. To bylo z emocemi nabitého utkání vše a Trnávka tedy z Linhartic neveze ani bod.

Tento výsledek hodně mrzí, protože Sokol byl po většinu zápasu lepší. Nezbývá než doufat v obrat doma proti Jevíčku.

Góly: Linhartice – Kryštof 2x; M. Trnávka - Kolář
Žluté karty: 1 – 4
Červené karty: 0 – 1
Rozhodčí: Saňák, Pokorný, Hlavatý