Trnávka remizovala v přípravě s Brodkem 2:2
Trnávečtí fotbalisté odehráli v neděli 18. března poslední přípravné utkání před začátkem jarní části sezóny. Na hřišti v Chornicích vyzvali Brodek u Konice, se kterým remizovali 2:2.

První velkou šanci měl v 8. minutě Brodek, na dvakrát ovšem orazítkoval pouze břevno. V 19. minutě se Brodek ujal po rohovém kopu vedení - 0:1. Po půlhodině hry trefil břevno Stenzl. O 8 minut později byla pro Trnávku odpískána penalta za faul na K. Koláře, toho však gólman vychytal. Do poločasu se již skóre nezměnilo.
Vyrovnávací branka přišla v 61. minutě a zasloužil se o ni Stenzl - 1:1. O 2 minuty později poslal po pěkné a rychlé akci Trnávku do vedení Grulich - 2:1. 10 minut před koncem utkání po chybě Janíka Brodek srovnal na 2:2. V závěru měl Sokol ještě několik šancí, branka už ale nepadla, a tak duel skončil remízou 2:2.

Příští týden již čeká Trnávku mistrovské utkání v Janově. Otázkou však je, zda se bude vůbec hrát, jestli se počasí neumoudří...

Góly: Trnávka - Stenzl, Grulich
Sestava: Trnávka - Krč, Kleveta, Pokorný, Kumstýř, K. Kolář (P. Kolář), Šašinka, Michalčák, Továrek, Stenzl, Grulich
Trnávka - Brodek
Další fotky z přáteláku s Brodkem najdete ZDE.

Vydáno 18 Mar 2018 - Sokol