Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Trnávka prohrála přípravný zápas s V. Opatovicemi
V sobotu 10. března odehrál Sokol druhý přípravný zápas, tentokrát ve Velkých Opatovicích, kde tým prohrál 2:6.

I když výsledek tomu úplně nenapovídá, zápas neměl tak jednoznačný průběh. Trnávka ale zaspala začátek a než se hráči rozkoukali, prohrávali v 8. minutě 0:2. Ve 27. minutě snížil na 1:2 Kolář. Těsně před poločasem se ovšem Opatovice dostaly opět do dvoubrankového vedení, a to díky smolnému vlastnímu gólu Michalčáka.
V druhé půli posunuli domácí skóre až na 1:5, poté ovšem následovalo několik dobrých šancí Sokola, které v 80. minutě vyústily po rychlé protiakci ve snížení Michalčáka na 2:5. Poslední slovo měli ale opět domácí a v 82. minutě stanovili výsledek na konečných 2:6 z pohledu Trnávky.

Góly: Trnávka - Kolář, Michalčák
Sestava Trnávka - R. Hensl, Kleveta, Továrek, Janík, Kumstýř, Kolínský, Kolář, Michalčák, Stenzl, Grulich, Skočovský
Opatovice - Trnávka
Další fotky z přáteláku s V. Opatovicemi najdete ZDE.

Vydáno 11 Mar 2018 - Sokol

NE 23.9.2018 - 16:00