Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Trnávka porazila v přáteláku 3:2 Kunčinu B
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky odehráli v neděli 25. února první přípravný zápas, ve kterém na UMT ve Svitavech vyzvali béčko Kunčiny. Utkání, ve kterém si Trnávka musela půjčit dva hráče z Kunčiny, byly k vidění šance na obou stranách. Do vedení se dostala v 15. minutě Kunčina. Ve 37. minutě si po rohu Stenzla srazil hráč Kunčiny míč do vlastní sítě a bylo srovnáno.
Další branka přišla až po změně stran a opět šli do vedení hráči Kunčiny. První střelu Skočovský vyrazil, na dorážku už byl ale krátký - 1:2. O 4 minuty později bylo ale po trefě Kolínského opět srovnáno. V 65. minutě nastřelila Kunčina tyč. V 78. minutě strhl vedení na stranu Trnávky po přihrávce Stenzla půjčený hráč Kunčiny Blaško. Nic dalšího se již nestalo, a tak si Trnávka připsala na své konto výhru 3:2.

Příště čeká hráče v sobotu 3.3. od 14:00 duel s Brodkem u Konice.
Přátelák s Kunčinou B
Další fotky z přáteláku s Kunčinou B najdete ZDE.

Vyrovnávací gól Trnávky na 1:1

Vydáno 25 Feb 2018 - Sokol

by Bogo @ 27 Feb 2018 09:29 am
Velký respekt před těmi co se zůčastnili,nakonec odehráli slušný zápas!Bohužel jich bylo jen 9,tak doufám,že v Brodku za slunečného počasí nás bude alespoň 10 wink.BOGO