Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Štepánský turnaj 2017
V úterý 26. prosince proběhl v Městečku Trnávce tradiční Štěpánský turnaj, který nakonec ovládl tým Bonsaje.

Tým Bonsaje kraloval i ve skupině, kde všechna svá utkání vyhrál a do semifinále šel jasně z 1. místa. Doprovodil ho celek Sajgony M. T. V druhé skupině to bylo podstatně vyrovnanější a o postupujících musel nakonec rozhodnout rozdíl vstřelených a obdržených branek, což přisoudilo postup týmům Brka team a Jiskra Brodek u Konice.
Zápasy o konečné 7. a 5. místo byly vyrovnané a o vítězích musely rozhodnout až penalty. Oproti tomu obě semifinále skončila jednoznačným výsledkem. V tom prvním přehrál Sajgony M. T. výsledkem 4:1 Brodek, v druhém zase Bonsaje porazily 5:2 Brka team.
Duel o 3. místo mezi Brodkem a Brka teamem získal poměrem 4:1 druhý jmenovaný celek. Finále nabídlo odvetu skupinového zápasu mezi Sajgony M. T. a Bonsajemi. Šlo o vyrovnané utkání skoupé na branky. Po remíze 1:1 musely o šampiónovi rozhodnout penalty. V těch měly více štěstí Bonsaje a obhájily tak prvenství z loňského roku.

Konečné pořadí turnaje:
1. Bonsaje
2. Sajgony M. T.
3. Brka team
4. Brodek u Konice
5. Chormice
6. Z hor
7. Dřeváci
8. Brazzers
Štěpán 2017 Štěpán 2017
Štěpán 2017
Další fotky ze Štěpánského turnaje najdete ZDE.

Vydáno 27 Dec 2017 - Sokol

NE 14.10.2018 - 15:00