Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Přebor ČOS fotbalových přípravek po roce opět ovládli hráči Sokola Moravany
Dne 25.11.2017 uspořádala T.J. Sokol Městečko Trnávka ve sportovní hale v Městečku Trnávce již 11. ročník Přeboru ČOS fotbalových benjamínků - skupiny východ.

Turnaje se letos zúčastnilo 7 sokolských družstev ze 3 žup, které se na tomto regionálním přeboru tradičně utkávají. Hrálo se již podle osvědčeného systému „každý s každým“ na 14 min. v úvodní části. Přínosem tohoto turnaje je určitě skutečnost, že se mohou střetávat mužstva, která se v běžných soutěžních zápasech neutkávají. První kola ukázala, že letošní ročník bude poměrně vyrovnaný, protože soupeři se vzájemně poráželi a favorit tak nebyl vůbec jasný. Celkově v základní části bylo odehráno 21 utkání, která určila soupeře do zápasů o konečné umístění. I tyto zápasy končily těsnými výsledky, ale o vítězi žádného z nich nemusel tentokrát rozhodovat penaltový rozstřel.
Finálový zápas byl vyrovnaný, ale nakonec zaslouženě zvítězilo 2:0 družstvo Sokola Moravany nad Sokolem Bystré. Družstvo Sokola Moravany procházelo celým turnajem poměrně nenápadně a v základní části utrpělo 2 porážky, nicméně ve finálovém zápase bylo šťastnějším celkem. V souboji o 3.místo zvítězil celek Sokola Dolní Újezd nad domácím družstvem Sokola Městečko Trnávka 1:0.
Turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, bez vážnějších zranění a všichni účastníci byli nakonec odměněni hodnotnými cenami, včetně medailí. Byl vyhlášen také nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Konečné pořadí:
1. Sokol Moravany