Sokol Trnávka 3:1 Křenov
Trnávka na závěr podzimní části sezóny porazila 3:1 Křenov.

Hned ve 2. minutě zkusil štěstí Makrlík, mířil ovšem nad bránu. Podobně skončil i pokus Kolínského. V 17. minutě prověřil gólmana hostů Pokorný. Ve 35. minutě nastřelil Křenov břevno. O chvilku později vyrazil brankář Křenova střelu Makrlíka na rohový kop. Neuspěl ani Michalčák, a tak skončila první půle bez branek.
Po změně stran jako první zahrozil Křenov, E. Konečný byl však v brance pozorný. V 52. minutě se ocitl v šanci Grulich, chyběla mu ale přesnější muška. O chvilku později nejprve gólman vyrazil přímý kop Pokorného, následně Trnávka orazítkovala tyč a dorážka Grulicha se opět mezi tři tyče nevešla. V 58. minutě se Sokol konečně dočkal, když špatnou rozehrávku Křenova potrestal Grulich1:0. 20 minut před koncem zápasu uviděl hráč hostů druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Toho Trnávka využila již po pěti minutách, když po přímém kopu Makrlíka změnil míč směr odrazem od soupeře a skončil v brance – 2:0. 3 minuty před koncem ještě hosté zápas trochu zdramatizovali, když snížili z pokutového kopu za faul Pokorného, poslední slovo měl ale Stenzl a trefou na 3:1 pojistil vítězství Trnávky.

Trnávka si tedy připsala na své konto třetí výhru a s 11ti body přezimuje na 12. místě Okresního přeboru.

Góly: Trnávka – Grulich, Makrlík, Stenzl; Křenov - Darmo
Rozhodčí: Saňák, Kaplan, Šenkýř

Sokol Městečko Trnávka – E. Konečný, Šteffek, Pokorný, Kolář, Janík (Kleveta), Smolík (Šašinka), Michalčák, Makrlík, Kolínský, Stenzl, Grulich
Křenov – Gallík (žl. k.), Vašíček, Nárožný, Darmo (žl. k.), Klimeš (L. Peterka), Kozelek, J. Peterka (žl. k., č. k.), Navrátil, Helebrand (žl. k.), Dvořáček, Bednařík
Trnávka - Křenov
Další fotku najdete ZDE.

Gól Makrlíka na 2:0

Žáci porazili v dohrávce Křenov vysoko 7:0.
Žáci 2017
Další fotku najdete ZDE.

Pár fotek ze závěrečné bude doplněno v pondělí večer nebo v úterý.

Vydáno 12 Nov 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30