Sokol Trnávka 3:1 Křenov
Trnávka na závěr podzimní části sezóny porazila 3:1 Křenov.

Hned ve 2. minutě zkusil štěstí Makrlík, mířil ovšem nad bránu. Podobně skončil i pokus Kolínského. V 17. minutě prověřil gólmana hostů Pokorný. Ve 35. minutě nastřelil Křenov břevno. O chvilku později vyrazil brankář Křenova střelu Makrlíka na rohový kop. Neuspěl ani Michalčák, a tak skončila první půle bez branek.
Po změně stran jako první zahrozil Křenov, E. Konečný byl však v brance pozorný. V 52. minutě se ocitl v šanci Grulich, chyběla mu ale přesnější muška. O chvilku později nejprve gólman vyrazil přímý kop Pokorného, následně Trnávka orazítkovala tyč a dorážka Grulicha se opět mezi tři tyče nevešla. V 58. minutě se Sokol konečně dočkal, když špatnou rozehrávku Křenova potrestal Grulich1:0. 20 minut před koncem zápasu uviděl hráč hostů druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Toho Trnávka využila již po pěti minutách, když po přímém kopu Makrlíka změnil míč směr odrazem od soupeře a skončil v brance – 2:0. 3 minuty před koncem ještě hosté zápas trochu zdramatizovali, když snížili z pokutového kopu za faul Pokorného, poslední slovo měl ale Stenzl a trefou na 3:1 pojistil vítězství Trnávky.

Trnávka si tedy připsala na své konto třetí výhru a s 11ti body přezimuje na 12. místě Okresního přeboru.

Góly: Trnávka – Grulich, Makrlík, Stenzl; Křenov - Darmo
Žluté karty: 0 – 5
Červené karty: 0 – 1
Rozhodčí: Saňák, Kaplan, Šenkýř