Opatov 5:0 Sokol Trnávka
Trnávka nezvládla duel v Opatově, když nedokázala využít svoje šance a naopak nechala soupeře trestat z autů.

Na první branku se nečekalo dlouho, bohužel padla v 10. minutě do sítě Trnávky po autovém vhazování domácích - 1:0. O 7 minut později prověřil gólmana Opatova z přímého kopu Pokorný, ale brankář byl připraven. Po půlhodině hry měl šanci Grulich, bohužel se trefil přímo brankáři do náruče, který o chvilku později musel zasahovat i při střele Koláře. Ve 37. minutě přišla hrubka Hensla a Opatov šel do vedení 2:0. Před poločasem byl Sokol blízko snížení, Stenzl ovšem neměl štěstí a dorážka Pokorného skončila nad bránou. Do kabin šla tedy Trnávka s dvoubrankovou ztrátou.
Po změně stran měla Trnávka další velkou příležitost, první střelu brankář vyrazil, následná Michalčáka skončila mimo tři tyče. V 59. minutě chyběl Pokornému kousek, aby se dostal do střelecké pozice. V 70. minutě přišel další aut Opatova, který skončil gólem. O 3 minuty později se opakoval stejný scénář a domácí se tak dostali již do vedení 4:0. Pár minut před koncem utkání přišel pátý gól Opatova. Smutnou tečkou za nešťastným zápasem bylo zranění Hensla, kterého musela odvézt sanitka.

Trnávka tedy klesla na 13. místo a v posledním utkání podzimní části sezóny se bude snažit napravit reputaci v domácím derby s Křenovem.

Góly: Opatov - Petruň 2x, Kalánek 2x, Zeman
Rozhodčí: Odehnal, Nekvinda, Bureš

Opatov – Štosek, Popelka, Havlát, Petruň, Lustyk, Křivka, Paar, Prokop (Vostřel), Kalánek, Sedlák, Zeman
Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek, Makrlík (žl. k., Skočovský), Janík, Kolář (žl. k.), Smolík, Michalčák, Pokorný (žl. k.), Továrek, Stenzl, Grulich (žl. k.)
Opatov vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Opatově najdete ZDE.

Několik šancí Trnávky z utkání

Žáci prohráli v Opatově 2:3.

Vydáno 05 Nov 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30