Morašice 2:1 Sokol Trnávka
Trnávečtí fotbalisté počtvrté v sezóně prohráli 1:2, když tentokrát nestačili venku na celek Morašic.

Do první šance zápasu se dostali ve 13. minutě domácí, chyběla jim však přesnější muška. O 3 minuty později měl slibnou příležitost Stenzl po přihrávce Grulicha, mířil však vedle. Následně nastřelily Morašice tyč. Ve 27. minutě krásně vypálil z první Smolík, gólman ale vyrazil střelu na rohový kop. O chvíli později šel hráč domácích sám na Skočovského, svou šanci ovšem promarnil. V brance neskončil ani pokus Makrlíka, takže v poločase zůstalo skóre bez branek.
2 minuty po změně stran zaskočil za Skočovského Šteffek, který na poslední chvíli zabránil gólu. O pár minut později se však již domácí radovali po chybě obrany z první branky – 1:0. Po hodině hry zasáhl na dvakrát dobře Skočovský. Zhruba čtvrt hodiny před koncem utkání odpískal rozhodčí penaltu pro Morašice za faul Pokorného, kterou Skočovský vychytal. Bohužel ale následný centr dopravil do sítě Chmelík2:0. V 86. minutě ještě svitla naděje pro Sokol, když po střele Šteffka brankář míč vyrazil a Michalčák jej o tyč dostal do brány – 2:1. Vyrovnat už se ovšem nepodařilo, a tak odjela Trnávka bez bodu.

Trnávka tedy zůstává dvě kola před koncem podzimu na 12. místě Okresního přeboru a příště přivítá doma poslední Křenov.

Góly: Morašice – Burián, Chmelík; Trnávka – Michalčák
Rozhodčí: Rožek, Odehnal, Lochman

Morašice – Nadrchal, V. Štancl, Chmelík, Klement, D. Štancl, Ropek, Skala (Holomek), Tměj, Burián (Kopecký), Sokol (Novák), M. Štancl
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Šteffek, Pokorný, Makrlík, Továrek, Smolík (Kleveta), Janík, Kolář, Kolínský (Michalčák žl. k.), Stenzl, Grulich
Morašice vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Morašicích najdete ZDE.

Žáci remizovali v Morašicích 2:2.

Vydáno 22 Oct 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30