Sokol Trnávka 1:2 Polička B
Trnávka nezvládla utkání s poslední Poličkou B a po špatném výkonu z druhého poločasu si připsala na své konto další prohru 1:2.

Trnávka mohla otevřít skóre v 8. minutě, z velké šance ovšem bylo pouze trefené břevno. O 4 minuty později využili hosté první šanci a ujali se vedení - 0:1. Ve 20. minutě srovnala Trnávka zásluhou Grulicha po dorážce na 1:1. Následovalo několik příležitostí Poličky, chyběla ale přesnější muška. Štěstí neměl ani 3 minuty před poločasem Stenzl, a tak se šlo do kabin za remízového stavu.
Po změně stran bohužel Trnávka úplně odpadla a tlak hostů narůstal. V 65. minutě dobře zasáhl Hensl proti slibné střele Poličky, o 10 minut později předvedl další dobrý zákrok. V 83. minutě zabránil Michalčák na poslední chvíli inkasování branky, jenže o 2 minuty později odpískal rozhodčí penaltu pro Poličku za faul
Hensla a hosté šli podruhé do vedení. Na to již Sokol nedokázal odpovědět a znovu tedy prohrál 1:2.

Bohužel tentokrát Trnávka hrála pouze 30 minut, zbytek utkání byl špatný. Nezbývá než doufat v obrat a pokud možno již příště proti Jaroměřicím, kterým má Trnávka co vracet.

Góly: Trnávka – Grulich; Polička B - Stejskal, Mužík
Rozhodčí: Šourek, Frank, Šenkýř

Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek (žl. k.), Du. Továrek (Skočovský), Pokorný, Kumstýř (R. Konečný žl. k.), Do. Továrek (žl. k.), Šašinka, Michalčák, Smolík (Janík), Grulich, Stenzl
Polička B – Bačovský, Punar, Cacek, Švec, Kubát, Klein, Stodola (R. Čáslavský), Mužík (žl. k.), Stejskal, Andrle, D. Čáslavský (Škorpík, Kříž)
Trnávka vs. Polička B
Další fotky z utkání s Poličkou B najdete ZDE.

Žáci deklasovali Němčice 8:0.

Vydáno 08 Oct 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30