Radiměř 2:1 Sokol Trnávka
Trnávečtí fotbalisté nedokázali využít herní převahy a mnoha šancí proti Radiměři a připsali si na své konto další, tentokrát hodně smolnou, prohru 1:2.

Od začátku zápasu měla Trnávka navrch. V 18. minutě mohl poslat Sokol do vedení Pokorný, mířil však mimo tři tyče. Do brány se nevešel ani pokus Grulicha. Ve 24. minutě přišly hned dvě velké šance po přímém kopu Makrlíka, míč ovšem v brance neskončil, a tak z ojedinělé akce udeřili na druhé straně domácí - 1:0. Vyrovnat mohl po půlhodině hry Kolář, trefil však pouze břevno. Trnávka se ale srovnání přeci jen dočkala, když se ve 36. minutě trefil Stenzl - 1:1. O 2 minuty později mohl jít Sokol do vedení, Smolík ale ani na dvakrát gólmana nepřekonal, a to bylo z první půle vše.
Po změně stran pokračoval tlak Trnávky, Makrlíkovi ovšem chyběla větší přesnost. Po hodině hry o sobě dali vědět i domácí, při přímém kopu byl ale Hensl v brance pozorný. Následovaly dvě velké příležitosti Grulicha, opět bezúspěšné. 9 minut před koncem utkání skončila mimo branku hlavička Smolíka. Když už to vypadalo na remízu, odpískal rozhodčí 2 minuty před koncem utkání penaltu pro Radiměř, což se neobešlo bez protestů a vyloučení Makrlíka. Domácí pokutový kop proměnili a zajistili si tři body.

Tato prohra byla velmi krutá, bohužel tým doplatil na neproměňování tutovek. Ani rozhodčí utkání moc nepomohli, s tím se ale nic dělat nedá... Příště čeká Trnávku doma béčko Poličky, ve kterém je nutné už vyhrát.

Góly: Radiměř – Šmíd, Doubek (pen.); Trnávka – Stenzl
Žluté karty: 2 – 5
Červené karty: 0 – 1
Rozhodčí: Štusák, Kropáček, Bauer (laik)