Sokol Trnávka 1:5 Dlouhá Loučka
Trnávce se absolutně nepovedl začátek utkání s Dlouhou Loučkou, kdy zaspala a po 15ti minutách bylo prakticky rozhodnuto.

Než se trnávečtí hráči stačili rozkoukat, prohrávali v 10. minutě 0:2. Poté mohl snížit Stenzl, bránu ovšem minul, a tak přišel v 16. minutě třetí trest Marvána, který tímto završil svůj hattrick. Za Sokol se v prvním poločase dostali do slibné pozice ještě Stenzl a Kolář, míč však v brance neskončil, a tak se na skóre 0:3 nic nezměnilo.
Trochu zdramatizovat utkání se podařilo zhruba po hodině hry. Rozhodčí odpískal pro Trnávku penaltu za faul na Grulicha, kterou Makrlík bez problémů proměnil – 1:3. Stejný hráč poslal míč do sítě i v 74. minutě, tentokrát ale bohužel do té vlastní – 1:4. O 4 minuty později přidali hosté pátou trefu a bylo jasné, že Trnávka opět vyjde ze zápasu bez bodu. 5 minut před koncem duelu se ještě nechal Kolínský zbytečně vyloučit za nadávání rozhodčímu, a to již byla poslední tečka za zpackaným zápasem.

Docela ironií je fakt, že i když Sokol prohrál 1:5, posunul se v tabulce Okresního přeboru ze 12. místa na 11. Může za to fakt, že Hradec dostal od Jaroměřic osmičku a má nyní ještě horší skóre jak Trnávka. Příště jedou hráči do Radiměře.

Góly: Trnávka – Makrlík (pen.), Makrlík (vl.); D. Loučka – Marván 3x, Kolísek
Rozhodčí: Nekvinda, Nepraš, Roháč

Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Kleveta, Makrlík (žl. k.), Šteffek, Michalčák (Hensl), Smolík, Janík (Šašinka), Kolář (Pokorný), Továrek (žl. k.), Stenzl (Kolínský č. k.), Grulich
Dlouhá Loučka – Čechal, Bubeník (P. Bouček), D. Křivánek, Marván, Kolísek, Kolář, Chromý, Ševčík, P. Křivánek (F. Bouček), Novotný (Ignatiev), Neumann
Trnávka vs. Loučka
Další fotky z utkání s Dlouhou Loučkou najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 1:3

Žáci prohráli s Jaroměřicemi vysoko 0:7.

Vydáno 25 Sep 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30