Hradec n. S. 2:1 Sokol Trnávka
Trnávka odjela do Hradce nad Svitavou opět v oslabené sestavě (tentokrát však ne kvůli zraněním), a to se i podepsalo na prohře 1:2.

Gólmana domácích prověřil hned v 1. minutě utkání Stenzl, ovšem neúspěšně. O 5 minut později se ocitl sám před Henslem hráč Hradce, bránu však minul. Na druhé straně musel zasahovat brankář proti pokusu Smolíka a poradil si i v 17. minutě se střelou Šašinky. Ve 35. minutě skončil kousek nad brankou Sokola další pokus Hradce. Na konci poločasu zahrávala Trnávka tři rohové kopy v řadě, ani z jednoho ale gól nepadl, a tak šly týmy do kabin za bezbrankového stavu.
9 minut po změně stran se ujali domácí vedení. Po hodině hry měli další možnost, tentokrát byl ale Hensl pozorný. V 66. minutě uviděl hráč Hradce druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy. Přečíslení se podařilo Trnávce využít v 73. minutě, kdy si míč po střele Továrka srazil brankář za svá záda - 1:1. Bohužel poslední slovo měli domácí, když v 89. minutě poslali z dálky na bránu míč, který se odrazem od země dostal až do brány, což byla závěrečná tečka.

Po prohře 1:2 klesla Trnávka v tabulce na 12. místo a prohra v Hradci je rozhodně neúspěch. Bohužel se opět ukázalo, že absence většího počtu hráčů týmu vůbec neprospívá... Příště čeká Trnávku doma duel s Dlouhou Loučkou.

Góly: Hradec – Marek, Lelek; Trnávka – Do. Továrek
Rozhodčí: Bureš, Kroutil, Brach

Hradec n. S. – Milota, Lelek (žl. k.), Leitner, Chleboun (Popilka), Marek, Smolej, Hebelka (žl. k., č. k.), Andrlík (žl. k., Ješina), Zedník, Jachan (žl. k.), Čížek
Sokol Městečko Trnávka – Hensl (žl. k.), Kleveta, Do. Továrek, Michalčák, Kumstýř (Elfmark), Smolík (Du. Továrek), Šašinka, Kolář, Kolínský, Stenzl, Grulich (žl. k.)
Hradec vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Hradci nad Svitavou najdete ZDE.

Žáci prohráli v Dolním Újezdu 3:4.

Vydáno 17 Sep 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30