Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Sokol Trnávka 2:2 Bystré
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky remizovali 2:2 s Bystrým a jako první tak obrali dosavadního lídra soutěže o body.

První šanci měl Sokol ve 3. minutě po přímém kopu Makrlíka, branka z toho však nepadla. V 19. minutě se hosté radovali z gólu, ale jen chvíli, protože branka nebyla kvůli ofsajdu uznána. O 4 minuty později dobře vyrazil Hensl další pokus Bystrého. Po půl hodině hry poslal Trnávku do vedení Smolík, když se mu podařilo dostat do sítě dorážkou předchozí střelu Stenzla1:0. Do konce poločasu se skóre nezměnilo.
Po změně stran přišly šance na obou stranách. Zatímco Sokol svou neproměnil, hosté byli úspěšní a v 55. minutě vyrovnali na 1:1. Následný pokus z dálky Makrlíka vyrazil brankář Bystrého na roh. 72. minuta přinesla závar před brankou hostů, ve kterém se nejlépe zorientoval Grulich a podruhé poslal Trnávku do vedení – 2:1. Tento výsledek však nevydržel dlouho. Po čtyřech minutách bylo opět srovnáno, když si nešťastně srazil míč do vlastní brány Šteffek. Do konce zápasu měl Sokol ještě dvě zajímavé šance, další gól již ale nepadl, a tak utkání skončilo remízou 2:2.

Trnávka si tedy opět připsala do tabulky 1 bod a nadále zůstává na 11. místě Okresního přeboru. Příště jede tým na zápas do Hradce nad Svitavou.

Góly: Trnávka – Smolík, Grulich, Šteffek (vl. g.); Bystré - Mužík
Rozhodčí: Hnát, Havránek, Kršák

Sokol Městečko Trnávka – Hensl, Šteffek, Makrlík, Michalčák (žl. k.), Kumstýř (Elfmark), Smolík (D. Konečný), Janík, Kolář, Továrek, Stenzl (Kolínský žl. k.), Grulich (žl. k.)
Bystré – Dittrich, Janoušek, Oravec, Lánský, Putnar (Tichý žl. k.), Němec, Cupal (Juráš), Jukl, Jíra (žl. k., Jílek), Mužík, Stoklásek (žl. k., Mitáš)
Trnávka vs. Bystré
Další fotky z utkání s Bystrým najdete ZDE.

Žáci prohráli ve středu vložené kolo s Moravskou Třebovou B 3:5.

Vydáno 11 Sep 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00